Aslan Burcu 2021 Gezegen Hareketleri

11.06.2021 – 29.07.2021 tarihleri ​​arasında Mars Aslan burcunda olacak. Mars’ın Aslan’a girişi, 2021’de Aslan burcunun hem enerjisini hem de genel refahını artıracak. Bu tarih Aslan için çok önemlidir, çünkü daha iyi bir zihinsel iyilik haline gelecektir ve Aslan sağlığı büyük ölçüde iyileştirilecektir.

Aslan, 2021 burcunda Aslan burcunu tahmin ediyor. Aslan burcundaki Mars, gerçekten istediğimiz şeye yolculuk için büyük bir enerji açığa çıkaracak. Aslan, ayrıntıları tartışmanın gerekli olmadığını, kendi hedeflerine doğru koşmanın gerekli olduğunu anlayacaktır.

27.06.2021 – 22.07.2021 tarihleri ​​arasında Venüs, Aslan’da yer almaktadır. Venüs gezegeninin Aslan burcuna girdiği sırada Aslan, yaşamın tüm güzelliğini daha çok takdir edecek. Aşk, mevcut Aslan günü için daha güçlü ve kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geliyor.

Aslan, aşk hayatındaki başarıları ve ilerlemelerinden gurur duyacak ve tek bir Aslan, değer verdiği birine yakın olma ihtiyacını hissedecek. Bu dönem birileri için gerçekten mutlu olabilir, ancak aşk arayanlar için üzücü olabilir.

Venüs, aşkın romantizmi ve enerjisini etkiler. Ancak bu dönemde Aslan kendine güven ve kesinlik yayar ve bu nedenle bekar Aslan’ın ruh eşini bulması için uygun bir dönemdir. İlişkide Aslan için bir aşk simülasyonu ve bir denge duygusu var, diyor aşk falı veya bir partnerle, ama aynı zamanda evde de uyum.

22.07.2021 – 22.08.2021 tarihleri ​​arasında Güneş Aslan burcuna giriyor. Astrolojide Aslan burcuna güneş hakimdir ve bu nedenle güneşin hareketleri, 2021 yılı boyunca her Aslan’ın enerjisi, sevgisi ve duyguları üzerinde derin bir etkiye sahiptir.

Aslan burcundaki güneş, Aslan’ın sıcak ve yoğun duygularını çoğaltır. Güneş burcunuzdayken, çok fazla enerji hissedersiniz ve karizmanız dikkat çekici olur. Aslan bu dönemde uzun süre dikkat çeker ve Aslan zekası çoğalır.

Bu günlerde daha çok sevecek, çok çalışacak ve 2021’in ekstra enerjisini hissedeceksiniz. Bu günlerde harika bir işçi, olağanüstü ebeveynler, samimi arkadaşlar ve aynı zamanda sevdikleriniz için en iyi partnersiniz.

28.07.2021’den 11.08.2021’e kadar Merkür Aslan burcundadır. Aslan’ın yönetimindeki Merkür, finansal refahı etkilediği kadar Aslan’ın otoriter davranışını da etkiler. Bu nedenle, Merkür Aslan bir savaş enerjisi ve harika iletişim kurma yeteneği, bu dönem işteki bir değişikliğe çok uygundur.

Merkür, Aslan büyük bir nezaket, iyi niyet, yardım etme isteği ve özellikle de kendi yararına kullanabilecekleri büyük miktarda pozitif enerjiye sahip bir kişi yapar. Birçoğunuz tutum ve fikirlerinizi daha kolay açıklayabilecek ve ayrıca çalışma alanında görüşlerinizi öne çıkarabileceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status