Aslan Burcu 2021 Genel Yorumu (Kariyer, İş, Para, Aşk, Sağlık)

Sevgili Aslan, 2021 için Aslan burcunun aşk, sağlık, iş veya finans konusunda ne öngördüğünü öğreneceksin. Burcunuz size hangi haberleri getirecek? Aslan burcu 2021 hangi olumlu veya olumsuz anları neler? Aslanlar 2021’de önceki yıllara göre daha başarılı olacak mı? Bekar Aslan aşkı bulacak mı? 2021 aşk falı aslan burcu için neyi öngörüyor?

2021 yılı boyunca, egemen “gezegen” Güneş, Aslan burcunda önemli bir etkiye sahip olacak. Tüm yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Güneş’in geçişi tüm burçlar için önemli olacak ve tüm bu Güneş Geçişlerinin her Aslan’ın enerjisi ve eylemleri üzerinde büyük bir etkisi olacak. Satürn’ün Geçişi, Jüpiter ve güçlü Mars’ın gücü Aslan burcunu ve 2021 burcunu da etkileyecek.

2021’de Aslan burcu hayatını farklı bir perspektiften görecek. Zaten yılın başında Merkür gezegeni, her Aslan’ın inatçılığını çoğaltacak olan Uranüs ile bir dört evrede. Aslan, bu nedenle 2021’de üstesinden gelmesi gereken zıt etkilerle karşı karşıya. Aslan, bazı günlerde şanslarını ellerinde sıkıca yakalamak için birkaç seçeneğe sahip olacak, ancak aynı zamanda onlardan birkaç kez kaçacaktır.

2021 yılı boyunca, ilk aylarda Aslan, Güneş’in Venüs gezegeni ile birleşmesinden de etkilenecek. Daha sonra Güneş’in diğer hareketleri de Aslan mutluluğu üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak.

Her neyse, 2021, Aslan için fırsatlar ve ilerleme vaadiyle başlıyor. Özellikle Aslan kadınlarına, 2021 yılında karizmalarını ifade etmeleri ve hiç bitmeyen çekiciliklerini ifade etmeleri için pek çok fırsat verilecek. Aslan burcunda doğan kadınların bile, göz ardı ettikleri biri tarafından bile takdir edilecek. Aslan, yıl boyunca becerilerini ve yeteneklerini göstermek için birçok fırsata sahip olacak. Yeterince çabalarlarsa büyük bir takdirle karşılanacaklardır.

Bu yıl Aslan kendi iyimserliğini güçlendirmeyi ve yaratıcılığı dizginlemeyi öğrenmesi gerekiyor. Bu yıl yeni arkadaşlıklar ve önemli bağlantılar da hazırlanıyor. Aslan, hem kariyere hem de kişisel hayata fayda sağlayacak önemli bağlantılar kurma fırsatına sahip olacak. Gelecekteki Aslan umutları daha net olacak ve hedefler daha yakın ve daha erişilebilir olacak.

Şimdiye kadar Aslan, işte veya başka alanlarda ilerleme fırsatı verilmesini talep etmek zorunda kaldı. Ancak 2021 yılı, Aslan burçlarını istemelerine gerek kalmayacak şekilde getiriyor. Aslan tek görevi, kaderin sunduğu fırsatları görmezden gelmek ve şanslarını değerlendirmek olacaktır. Yılın başında, Aslan kadınları bir aile kurmak veya onu genişletmek için büyük bir istek hissedecekler.

Aslan Burcu 2021 Pozitif – Olumlu Tahminleri

Aslan burcunun tam anlamıyla bir armağanı olacak yukarıda bahsedilen fırsatlara ek olarak, Aslan burcunun ilerlemesi için olağanüstü olumlu fırsatlar da 2021 yılında getirilecek. Aslan karşı cinsten bir kişiyi ve onlara sevgi ya da derin anlayış getirecek aynı işareti tanımayı başarır. İlişki halindeki Aslan, doğum, aşk veya kariyer yapıp yapmamaya karar verecektir. Ancak Aşk burcu Aslan 2021, gelecekleri için doğru kararı vereceğini öngörüyor. Hatta birkaç Aslan sonunda partnerlerini anlamak için zaman ve yer bulacak.

Aslan erkekleri için, bu yıl birçok kariyer gelişimi hazırlandı. Aksine, birkaç Aslan kadını kariyerlerinden vazgeçmeye ve ev bakımı ve anneliği seçmeye karar verecek. Sağlık açısından yıldızlar, 2021 yılında Aslan sağlığının bozulmasını önlemeye olumlu bir şekilde meyillidi. Yıl ilerledikçe Aslan’ın sağlığı iyileşecektir. Yıl sonuna kadar Aslan kendini o kadar dinç hissedecek ki daha sonra erteleyecekleri birçok görevi yerine getirebilecek. Ancak bu yıl Aslan enerjisi bazen bir salıncak gibi olacak.

Aslan Burcu 2021 Negatif – Olumsuz Tahminleri

2021’in getirdiği olumsuzluklar, esas olarak kaderin size sunacağı fırsatları yakalama yeteneğini yansıtacak. Aslan gözlerini açık tutması gerektiğini söylüyor, böylece gerçekten önemli olabilecek bir şeyi kaçırmasınlar. Aslan, onları aşık olarak bekleyen yarışmaya hazırlanmak zorunda kalacak. Partnerine fiziksel zevk vermezlerse, partnerin onlara olan ilgisini kaybedebileceğini fark etmeleri gerekecek, Aslan 2021 aşk falı diyor. Özellikle uzun süreli ilişki içinde olanlar enerjilerini beslenmeye ve güçlendirmeye harcamak zorunda kalacaklar.

Aslan, bu yıl aşkınız risk altında olacak. Partnerinizi anlamayı öğrenmezseniz veya kariyerinizi tercih ederseniz, ilişkiniz büyük bir tehlike altında olacaktır. Aslan kariyerine gelince, özellikle işte beklenmedik türbülansların yaşanacağı yılın ikinci yarısında dikkatli olmalısınız. Meslektaşlarınızın yardımıyla başarabilirsiniz. Yetkililer etrafında da dikkatli olun.

Sağlık açısından Aslan, 2021’de bağımlılıkların ortadan kaldırılmasına odaklanmalıdır. Aslan daha fazla enerjiye sahip olacak, ancak keskin bir şekilde yükselecek ama aynı zamanda düşecek. Bu bazen Aslan’ın fiziksel yorgunluğuna neden olur. Aslan, yıl boyunca sağlığını korumak istiyorsa, 2021’de sigara içmek, alkol içmek veya gece hayatı kısıtlanmalıdır. 2021’de Aslan burcu da kilo almaya eğilimli olacak, astroloji Aslan burcu bekliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status