Rüyada Asker Olmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asker olduğunu görmek, rüya sahibinin yaşam tarzının değişeceği şeklinde yorumlanabilir.

Kişi hayatında sıkı bir döneme adım atıyor demektir. Özellikle iş konusunda disiplinli bir şekilde çalışmak zorunda olduğunu işaret eder. Emek olmadan yemek olmaz sözünü hayatının felsefesi yapması gereken bu kişi güzel paralar kazanmak için bir kaç merdiven atlamak zorunda kalacaktır. Planlı ve programlı çalışmadan kariyerinde hedeflediği noktalara asla gelmeyeceğini işaret eden bir rüya olduğu söylenebilir.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, rüyayı gören kişinin bir şeyi çok istediğini ifade eder. Bu istenen şeyin yakın zamanda tüm hayrıyla birlikte gerçekleşeceğini yorumlamak mümkündür. Asker demek sabırlı olmak demektir. Bu nedenle sabırsız davranmaktan kaçınarak ve bekleyerek amaçlarını bir bir gerçekleştirir.

Maddi anlamda oldukça rahatlayacak olan rüya sahibinin ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunması ve sadaka vermesi gerektiğini işaret eder. Bir iyilik bekleniyorsa bunu hiç düşünmeden gerçekleştirmelidir. Çünkü ne verirsen elinle o gelir seninle.

Düşünmeden yapılması gereken bu iyilik karşılığında bir kayıp yerine çok daha fazla kazanım söz konusu olacaktır. Rüya sahibi içini ferah tutmalı ve kuruntu yapmamalıdır.

Her şeyi kafana takıp, kendine dert eden bir yapın var gibi görünüyor. Bazen bazı şeyleri oluruna bırakmak en iyisi… Karşında seni anlayan ve seven biri var, sevgilin senin ilgisiz tavırlarından şikayetçi gibi görünüyor. Ona biraz zaman ayırsan iyi edersin. Belki gönlünü almak için sürpriz hazırlayabilirsin. Sevgilinden duyacağın bir laf seni fazlasıyla şaşırtacak ve seni çok sevindirecek.

Rüyada asker olmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status