Rüyada Asit Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asit görmek, kayıp ve zarara işarettir. Bu kayıp genelde ağırlıklı olarak maddi yönelikledir ve bu rüyayı gören kişi için yıkım olacağı anlamına gelir.

Eğer ticari bir işe büyük paralar yatırdıysanız ve ters giden şeyler varsa bu rüyayı da görmeniz hayrınıza olmayacaktır. Bu noktada zararınız büyük olup sıkıntı yaşayacağınız sıkıntı uzun süreli olacaktır. Bu meşakkatli yolda desteğe ihtiyaç duyacaksınız ancak attığınızı yanlış adımlar sonucunda karşılaştığınız sorunlar yalnız kalmanıza da sebep olabilir. Sıkıntılarınızın bu kadar yoğun olduğu bu dönemde yalnızlık hissi ile de başa çıkmak için yanlış yollara sapabilirsiniz ancak bu durumun çok daha kötü olmasına sebep olacaktır.

Rüyada Asit İçmek

Bedeninize de bir zarar verebileceğiniz anlamına gelir. Bu rüyalar genel olarak sıkıntılı zamanlarda görülür ve bir uyarı niteliğindedir. Bu yüzden kişinin özellikle kendisine dikkat etmesi gerekir. Herkesin hayatında kötü dönemler olabilir ancak bu durum sıkıntılarınızın sona ermeyeceği anlamına gelmez. Bu yüzden sabır gösterip bu durumu iyileştirmek için yollar aramanız daha yararınıza olacaktır.

Uzun yılların koşuşturması ve tantanası seni yormuş gibi görünüyor. Artık nefes almanın ve dinlemenin tam zamanı… Eşinle epeydir hayalini kurduğunuz tatil planlarını tekrar gözden geçirebilirsiniz. Tıpkı eski zamanlardaki gibi baş başa gideceğiniz bu tatil hem sana hem de eşine ilaç gibi gelecek. Bir ev, araba veya arsa alımı söz konusu gibi.

Rüyada asit görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status