Rüyada Aşı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada aşı görmek, aslında esrarengiz olayların yaşanacağına ve bu güne kadar başınıza gelmemiş güzel bir habere yorumlanır.

Bir insanın hayatı boyunca imrenerek bakacağı güzel şeylerin rüya sahibini bulacağına ve son dönemlerde sevgilisiyle arasındaki sorunların hal edebilmesi için biraz kendini dinlemesi, sabırlı, iktidarlı olması gerektiğini vurgulamaya çalışmaktadır. Şayet çocuğunuz varsa, çocuğunuzla ilgili kafanıza takmış olduğunuz gününün yaklaştığına yada uzak bir yerden sizlere talip olacak kişinin doktor olduğuna işaret eder.

Rüyada Aşı Olmak

Ümit etmek, hayal kurmak, sevinç ve gurur anlamını taşımaktadır. Hayatımızdaki çoğu insanın bizlere verdikleri izlenimleri ve bizlere karşı olan davranışlarını simgeler ve çoğu zaman başımızdan attığımız yada önemsemediğimiz şeylere karşı çok dikkatli olmamız ve her zaman kafamızı kullanmamız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır.

Zaman zaman bilinçaltımıza yüklediğimiz şeyler çoğu zaman rüyalarımızda karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı korktuğunuz bir şeyden refaha kavuşacağınıza, içinizin rahatlayacağı bir döneme gireceğinize ve kendi kafanızda kurmuş olduğunuz problemleri ortadan kaldırmak için kendine yakın hissettiğiniz bir arkadaşınıza yada akrabanıza içinizi açmanız gerektiğini işaret eder. Morali bozuk bir yakınınıza destek olacağınız anlamını taşır.

İçinizde var olan korkularınızı yenmeye çalıştığını ve bu ruh hali ile çoğu zaman mücadele ettiğinizi gösterir. Saklamaya çalıştığımız zayıf yönlerinizi bazı kişiler fark edecek ve bunu kullanarak canınızı acıtmak isteyecek demektir. Fal sahibi, zor günler geçirmiş ve çabalarınızın karşılığını alamadığınız dönemler yaşamış olabilirsiniz. Sabrettiğiniz takdirde refaha çıkacak ve parlak bir geleceğin temellerini kendi eliniz ile atacaksınız.

Rüyada aşı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status