Rüyada Asfalt Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asfalt görmek, başarıya, berekete, bolluğa, hırsa, temiz kazanca, yüksek mevkiye, sıkıntıdan sonra gelen mutluluğa, hastalıktan şifaya işaret eder.

Rüya sahibinin, bahtının açık olacağına, olmasını istediği şeylerin yakın zamanda gerçekleşeceğine, hasta ise iyileşeceğine, maddi kazanç elde edeceğine delalettir. Kişinin verdiği kararların olumlu sonuçlar doğuracağına, işinde başarılı olacağına, yüksek mertebelere ulaşacağına, çekmiş olduğu zorlukların sonucunda iyi işler başaracağına, beklediği mutluluğa kavuşacağına, evlilik hayatında mutlu olacağına, bekarsa evleneceğine delalet eder.

Rüyada Asfaltta Yürümek

Meslek hayatında çok başarılı olacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin düzenli, disiplinli, fedakar ve bahtı açık olduğuna delalet eder. Berekete, bolluğa, maddi kazanca, mutluluğa, sevince yorulur. Bir yerden fazla miktarda maddi kazanç elde edeceğine, yatırımının değer kazanacağına, olmasını istediği şeyin yakın zamanda olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Yapmış olduğu yatırımların ileride çok kazanç sağlayacağına, yakın zamanda maddi açıdan durumunun iyi olacağına işaret eder. Geleceğin ile ilgili yaptığın planlar sürekli değişiyor ve her gün farklı bir fikir uygulama kararı alıyorsun.

Planlarını faaliyete geçirmek için fazla vaktin yok, bir an önce karar verip faaliyete geçmezsen pişmanlık yaşayacaksın. Kendine özen göstermen ve sürekli girip çıktığın ortamlar sebebiyle maddi açıdan sıkıntı yaşayabilirsin. Bu ara elini tutmanda fayda var.

Rüyada asfalt görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status