Rüyada Asansörden Düşmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asansörden düşmek görmek, bildiğiniz bir işi becerememenize işaret eder. İnsanlar bazen bildiği ve sık sık yaptığı ileri başaramazlar.

Bu rüya da kişiye bu durumla ilgili hissettiklerini gösterir. İnsanlar bildikleri bir işi yapamadıklarında bu onları mutsuz hissettirir ve aşağılık kompleksine girerler. Başarısız olma duygusu bütün benliklerini rahatsız eder ve suçluluk hissederler.

Aynı zamanda iyi halden kötü hale düşmeye yorumlanır. İşinizi yapamamanın verdiği endişe ve kötü hisler sizi rahatsız eder ve sıkıntıya düşmenize sebep olur. Bu bakımdan kişi, kendini yetersiz ve verimsiz hissedeceği bir dönemin içine girer. Başaramadığı her işte, ters giden her durumda kişi kendini sorumlu tutar ve bu başarısızlıkların çevresindekilere zarar vereceğine dair endişe durur.

Rüyada Asansörün Düşmesi

Rüyada asansörün düşmesi, aynı zamanda kişinin işteki başarısızlıklarından dolayı iş çevresinde hor görülmesine ve eleştirilmesine yorumlanır. Bu eleştiriler kişinin moralini daha da düşürür ve potansiyelini ortaya çıkarmasına engel olur. Bu düşüş kişinin mevki ve makam kaybetmesine kadar devam eder. İçinde bulunduğu olumlu durumu ve düzenin kaybetme tehlikesi yaşar bu yüzden kişinin umutları da tükenir.

Yakın zamanda bir kalabalığa karışmışsın gibi görünüyor. Bu davette senin hakkında çok fazla konuşulmuş gibi… Enerjin, tatlı dilin ve güler yüzün herkesi kendine hayran bıraktırmış. Bu hayran olanların arasında biri seninle özel olarak ilgilenmiş gibi görünüyor. Çok yakında ummadığın anda bu kişi tekrar karşına çıkabilir ve sana güzel anlar yaşatabilir.

Rüyada asansörden düşmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status