Rüyada Asa Tutmak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada asa tutmak, güç anlamına gelir. Elinde gören kimse güç kazanacak ve yükselecek demektir.

Bu güç ile kişi varlıklı ve şöhret sahibi bir insan olup kudreti ile çevresindekilerin takdirini ve beğenisini kazanacak demektir. Başka bir rivayete göre fakirlikle yorumlanır. Tutan ya da bulan kişi maddi bir zarara uğrayacak ya da iflas edecek demektir. Bu yüzden ticari gelişmeler söz konusu olduğunda dikkatli adımlar atması gerekir.

Rüyada Asanın Kırılması

Rüyada asanın kırılması, kişi kayıp verecek demektir. Eğer memursa görevinden alınır, öğrenciyse okuldan atılır ve ticarete atılmışsa iflasa uğrar. Yere vurduğunu gören kimse yerin sahibi olacak demektir. Bu rüyanın gerçek hayattaki açıklamasına göre kişinin pahalı bir dünyalığı olacak demektir. Bu dünyalık kişinin hayat boyunca garantisi olacak ve kişi bolluk içinde kudretli bir hayata ihtiyaç duyacaktır.

Hayatta hiçbir zaman yalnız kalmaktan korkmamış bir yapıya sahipsin, bu da seni güçlü kılıyor ve ayakta kalmanı sağlıyor. Hepimiz zaman zaman kendimizi çaresiz, yorgun ve keyifsiz hissedebiliriz. Bu keyifsiz, ruhsuz halinden ve monotonluktan sıyrılmak için arkadaşlarının davetlerini geri çevirme. Onlar seni aralarında görmekten büyük keyif alacak. Üstelik bu davetler sana da iyi gelecek.

Rüyada asa tutmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status