Rüyada Arpa Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arpa görmek, para, altını mal, mülk, sermaye anlamına gelir. Beyaz olduğu için gümüşle de tabir olunur.

Bu rüyaya göre elinize yüklü miktarda bir sermaye geçecek ve iş kuracaksınız. Bu iş ticari nitelikli bir iştir ve aslında bu sizin risk alacağınıza işaret eder. Bu riski alırken dikkatli adım atmanız gerekir çünkü evinizin bütün kısmetini ve rızkını bu işe yatıracaksınız. Bu yüzden atacağınız yanlış bir adım batmanıza ve büyük bir maddi kayıp vermenize sebep olacaktır.

Rüyada Kuru Arpa Görmek

Hayırlı ve rızıkla bir işin içine girecek demektir. Bu yüzden karşısına çıkan iş fırsatlarını dikkatli değerlendirmesi gerekir. Birinin verdiğini görmeniz size yardım edecek birinin hayatınıza gireceği anlamına gelir.

Rüyada Arpa Yemek

Bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız anlamına gelir. Bu dönem genelde sıkıntı çekilen ve maddi zorlukların yaşandığı bir dönemin ardından gelir ve artık sorunların bittiği, ferahlığın başladığı ve hanede rahatlığın hüküm sürdüğü bir dönemdir. İnatçı yapın ve sürekli başına buyruk davranman başta eşin olmak üzere herkesi fazlasıyla rahatsız ediyor. İnadın yüzünden bütün büyük fırsatları kaçırıyorsun.

Kendinden ziyade eşin ve çevredeki insanları dinlersen bir işten fazlasıyla karlı çıkacaksın. Yaşını başını almış erdemli ve kuvvetli biri, geleceğin hakkında endişe duyuyor. Bu kişinin sana büyük bir iyiliği dokunacak.

Rüyada arpa görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status