Rüyada Armut Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada armut görmek, toplu bir mal edinmeye ya da bol kazanç elde etmeye delalettir. Bekar genç kız için evlilik yakın demektir.

Hamile bir bayan ise, çocuğunun erkek olacağına delalet eder. Kişinin evinde bolluk, bereket ve bolca nimet olacağı söylenir. Hayırlı ve bol bir kazanç elde edeceğinizin, yeni bir işe gireceğinizin ya da işinizde daha üst bir mevkiye yükseleceğinizin göstergesidir. Kişi, maddi kayıp yaşayacak ve evinin bereketi azalacak demektir.

Rüyada Armut Yemek

Genellikle mal ve para durumunuzda yaşanacak değişikliklerin göstergesidir. Hamile bir kadın için erkek çocuk sahibi olmaya, bekar kızlar için kısa bir zaman içerisinde mutlu bir yuva kurmaya, işsizler için ise yeni bir işe girmeye ya da güzel bir iş teklifi almaya delalettir. Yediğini gören bir kişinin eline toplu bir para ya da büyük bir mal geçecek demektir.

Rüyada Armut Toplamak

Bolluk, bereket, nimet ve hayırlı, temiz bir kazanç elde edileceğinin göstergesidir. Ticaretle uğraşan için giriştiği işlerde başarılı olacağının ve bol kazanç sağlayacağının göstergesidir. Yeni bir iş kurma düşüncesi olanlar için kuracakları işin tahmin ettiklerinden daha iyi ve bol kazançlı olacağının göstergesidir. Gizli bir düşmana ve zorlu bir dönemin gelişine dalalet edilebilir.

İş yerinizde sizi çekemeyen ve ayağınızı kaydırmaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Büyük bir özlemle beklediğiniz mutluluğa, müjdeli bir habere, yolunu gözlediğiniz bir misafire yada sizi maddi sıkıntıdan kurtaracak bir ganimete işaret edilir. Kişinin, özlemle beklediği ve büyük uğraşları neticesinde hak ettiği bir durum ya da bir mertebe var ise, bu isteklerine çok kısa bir sürede ulaşabilir.

Rüyada armut görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status