Rüyada Armut Yemek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada armut yemek görmek, rüya sahibinin bolluk ve berekete kavuşacağına, dünyevi mallarının artacağına ve bolluk ve bereket içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin uzun süre çalışmasının karşılığını alacağına işaret eder. Çok mutlu olacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, arzuladığı ve çok istediği şeyleri alacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibine büyük bir miras konacağına işaret etmektedir.

Doğru ve düzgün bir şekilde çalıştığına ve bu çalışmalarının fazlasıyla karşılığını alacağına işaret eder. Kazancının helal olduğuna ve hiçbir şekilde haram mal yemeyeceğine ,şeytan sözüne uymayacağına işaret eder.

Rüyada Armut Dağıtmak

Rüya armut dağıtmak, yardımlardan dolayı ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını gidereceğine ve çok hayır duası alacağına işaret eder. Sevdiği insanlarla bol, bereketli, sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçireceğine yorumlanır.

 

Çok başarılı, güçlü ve kuvvetli biri olduğuna ve etrafında kendisini çekemeyen insanların olduğuna ve kendinin dedikodusunun yapıldığına işaret eder. Kişinin eğer sağlık sorunları var ise şifayı yediği bir yiyecekten bulacaktır. Eğer pay edilemeyen malları var ise bu mallardan büyük bir pay alacağına işaret eder.

Yıllardır süren koşuşturmalı hayattan yorulmuş gibi bir halin var. Belki eşinle bir yerlere kaçarak, bu koşuşturmaya ara verebilirsiniz. Üstelik baş başa bir şeyler yapmayalı da hayli zaman almış gibi görünüyor. Çoluk çocuk, iş güç derken biraz birbirinizi ihmal etmiş gibisiniz. Artık biraz birbirinize vakit ayırmanın tam sırası.

Rüyada armut yemek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status