Rüyada Armut Ağacı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada armut ağacı görmek, hayır ile yorumlanan rüyalardandır. Aile yaşamındaki huzur, rahat, iyilik ve güze haberler demektir.

Gönül işlerinizde hayırlı kişiler ile karşılaşacağınızı ve hayırlı birliktelikler kuracağınızı gösterir. Aynı zamanda devlet dairelerinde işi olanlar için, işlerini en kısa sürede hayırlı bir şekilde tamamlayacaklarını göstermektedir. Herhangi bir işte kapıların sonuna kadar açılacağını, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağını ve bu kısmetlerin rüya sahibinin hayatına daima iyilik ve güzellik getireceğini gösterir.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak, okul ve iş yaşamında her zaman başarılı işler peşinde olacak demektir. Yaşanacak olan başarıların çokluğu kişinin topladığı sayı ile orantılı olarak değişmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin ileride her konuda çok bilgili bir kişi olacağını ve sahip olduğu bu bilgiler ile çevresine aydınlık saçacağını işaret etmektedir.

Rüyada Armut Satmak

Rüyada armut satmak, bu başındaki belaları def edeceğini, kendisinden uzaklaştıracağını göstermektedir. Aynı zamanda uzaklaşan bu belalar kişinin çevresinde bulunan ancak çok da yakın olmadığı biri sayesinde uzaklaşacaktır. Bu olay neticesinde bu kişi ve rüya sahibi, yakınlaşacak iyi iki dost olacaklardır.

Yakın bir zamanda bir ayrılık söz konusu olmuşa benziyor. Bu süreç seni epey sıkıntı ve strese sokmuş. Bu sıkıntılı süreci atlatabilmek için yalnız kalmak yerine kafanı meşgul edecek şeylerle uğraşman gerekecek. Yalnız kalıp, sürekli düşünüp, kendini heder etmen yersiz… Önünde yaşayacağın daha nice güzel günlerin olacak. Bu süreçte ailen ve arkadaşların seni yalnız bırakmıyor.

Rüyada armut ağacı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status