Rüyada Arkadaşının Ağlaması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek hayra işaret eder. Gerçekte mutluluğuna şahit olacak ve bu mutluluğu onunla paylaşacak anlamına gelir.

Yakın zamanda bir sıkıntısı olduğuna şahit olmuş ve onun derdini paylaşmış demektir. Sıkıntıların sonucunda feraha ulaşırken de bu kez sevincine ortak olacak ve bu kıymetli paylaşımla dostlukları daha da pekişecek demektir.

Bununla birlikte onun içinde bulunduğu darboğazdan çıkmasına yardım edeceğiniz anlamına gelir. Bu durumda yapacağınız yardım aynı zamanda  size olan vefa borcunun da artacağını da gösterir. Bu can sıkıcı sürecin ardından artık sıra birlikte gülmenize gelmiş demektir.

Rüyada Arkadaşın Üzgün Olması

Rüyada arkadaşın üzgün olması, aynı zamanda rüya sahibinin yaşadığı bir sıkıntıyı, alacağı hayırlı haberlerle aşacağına işaret eder. Sıkıntılar maddi ya da manevi ne boyutta olursa olsun rüya sahibi alacağı bu haberden sonra güzel gelişmeler yaşayacak ve feraha kavuşacak demektir. Sevinçli olayların vesilesi olan arkadaşı, rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak olaylara da sebep olacaktır.

Devlet veya yüksek bir makamla ilgili karşılaşılabileceğin beklenmedik bir sorun canını sıkacak. Yakın zaman içinde çıkacağın bir seyahatte yapacağın önemli bir görüşme ile bu sorunu halledeceksin. Kısa saçlı, kısa boylu zayıf bir kadının söyleyeceklerine dikkat et, bu kadın asıl niyetini gizleyerek sana zarar vermeye çalışıyor. Bu kadının söylediklerini dinlersen büyük zarar göreceksin.

Rüyada arkadaşının ağlaması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status