Rüyada Arazi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arazi görmek, eş ile yorumlanır. Eğer bekar bir kişi bu rüyayı görmüşse yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evleneceği anlamına gelir.

Bu evlilikle mutlu ve huzurlu bir yuva ve uzun süreli bir aile hayatı oluşacaktır. Evli biri görürse de evinde ailesiyle olan muhabbeti artacak ve güzel şeyler yaşayacaktır. Eğer sattığını görürse bu da evinde sorun yaşayacağına ve eşinden ayrılacağına işaret eder.

Eğer sahibi olduğu tarla verimli ve bereketli görünüyorsa hayırlı evlatlara sahip olur ve bu evlatlardan hayatı boyunca hayır görür. Kuraklık gören kimsenin de evindeki bireylerden birinin sağlık sorunları oluşur.

Rüyada Kurak Arazi Görmek

Rüyada kurak arazi görmek, planlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini ve yanlış bir tercihte bulunabileceğinize işaret eder. Bu yüzden karar verirken dikkat etmeniz ve iyi düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Eğer verimli ve yeşillik dolu ise kararlarınız makul ve mantıklı sınırlarda demektir. Hayata geçirmeniz halinde parlak ve aydınlık bir geleceğiniz olacak demektir. Şimdi hayat senin için yeniden başlıyor, adeta küllerinden tekrar doğacaksın.

Silkelenip, ayağa kalkma ve karamsarlıktan kurtulma vakti… Biraz sosyalleşsen fena olmayacak. Gireceğin ortamlarda yeni arkadaşlarla tanışacaksın, kim bilir belki kafa dengi bir erkekle de tanışabilirsin. Şu karamsar, mutsuz, umutsuz ruh halinden bir an önce kurtulursan seni çok güzel günler bekliyor.

Rüyada arazi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status