Rüyada Araba Lastiği Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada araba lastiği görmek, rüya sahibinin ömrü boyunca dertleşip kendini bulabileceği ve sonsuza kadar huzurlu yaşayabileceği bir eş bulacağına yorumlanır.

Kişinin her zaman destek olarak gördüğü, mantıklı, tecrübeli ve akıl hocası olarak gördüğü birinden çok büyük bir yardım göreceğini işaret eder. Maddi sıkıntılarından kurtulacağına, bozuk olan işlerinin kısa zaman sonra düzeleceğine işarettir. Evli veya bir ilişki sürecinde ise bir anlaşmazlığa düşüleceğine, bu anlaşmazlığın ayrılık noktasına kadar geleceğine işarettir.

Kişi kısa bir zamanda beklemediği uzun bir yolculuğa çıkabilir. Ve bu yolculukla birlikte şansı açılır, beklemediği ve çok etkileneceği kişiler ile tanışır. Kendisini geliştirmesi ve kariyer yapması açısından bu kişilere güvenmesi gerektiğini haber eder.

Rüyada Araba Lastiğinin Patlaması

Rüyada araba lastiğinin patlaması, kişi çok güvendiği biri tarafından ihanete uğrayacak ve insanlara olan güvenini yitirecektir. Mutsuzluk, huzursuzluk, maddi sıkıntılı bir sürecin kapının eşiğinde olduğunu gösterir. Kişinin bir araba sahibi olmak istediğine ve satın alabilmek için çok fazla emek harcaması gerektiğine işarettir.

Uzun süredir biriken borçların yüzünden canın çok sıkılıyor. Bir yerden gelecek olan toplu bir para rahatlamana yardımcı olacak.Nişanlınla sürekli tartışmak seni fazlasıyla yormuş. Karşılıklı bir konuşma yapıp birbirinize sırt döneceksiniz. Kötü günler geçirdiğin bir anda hayatına girecek bir erkek hiç tatmadığın mutlulukları yaşamanı sağlayacak ve sana bütün kötü günlerini unutturacak.

Rüyada araba lastiği görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status