Rüyada Antika Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada antika görmek, kişinin hayatın hep yolunda gideceği, rüya sahibinin mevcut kurulu bir düzeni olduğu şeklinde tabir edilir.

Saat ise, bir kişi için olumsuz olaylar yaşayacağına, hayal kırıklığı olan adımlar atacağına, cebindeki parayı kaybetmesi gibi olaylara işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler hayatını dolu dolu yaşayacak,  tüm istediklerini elde edecek anlamında tabir edilir.

Rüyada Antika Halı Görmek

Bu kimse, çok şans ve kısmet dolu kimse olacaktır. Dünyadaki nimetlerden elini çekeceği ve evinde hiçbir eksiğinin olmayacağı şeklinde yorumlanır. Aksine her şeyin çok daha fazlasına sahip olacak ve bu rahatlığın sürekli olacağı anlamında bit tabir yapılmıştır. Rüya sahibi olan kişinin neşe ve huzurunun biteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Antika Vazo Görmek

Kişinin çok sevinçli haberle alacağı ve çok mutlu olacağı bir dostu ile karşılaşıp, ondan büyük bir haber ya da sürpriz göreceğine tabir edilir. Kişi çok uzun zamandır yaşamadığı duyguları tekrar yaşayacak, duyguları yoğunlaşacak diye tabir edilmektedir. Aynı zamanda bu sayede sabit bir gelire sahip olacağı ve elinin dara düşmeyeceği borca girmeyeceği olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişi, huzurlu ve keyifli bir hayat içinde olan bir kişi olacağına delalettir. Genel olarak hayırlı haberlere ve sürpriz gelişmelerle dolu bir süreç olacağına ve mutluluk verici olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada antika görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status