Rüyada Antep Fıstığı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada antep fıstığı görmek, rüyayı gören kişinin çok zorluklarla dolu bir dönemden geçtiğine, bu yaşadığı maddi manevi zorluklardan çok fazla zarar göreceğine ancak çok yakını olan bir kişiden her türlü desteği görerek bu işten zamanla da olsa sıyrılacağına işarettir.

Maddi zorluklar yaşayacağı bir dönemin kapılarını aralıyor demektir. Bu nedenle atacağı her adımda çok düşünceli davranmalıdır. Çevresinden birinin kolay para kazandığını ve bunu yaparken insanlara zarar verdiğini göreceğine işarettir. Yediğini gören bir kişi kariyerinin zirvesine tırmanacak döneme yaklaşıyor demektir.

Rüyada Antep Fıstığı Yemek

Rüyada antep fıstığı yemek, rüya sahibinin başına bir belanın geleceğine ve dert sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibi sıkıntıların kapının eşiğinde olduğunu bilmelidir. Kişinin önüne bir fırsat geçeceğine işarettir.

Eğer ki fırsatın cazipliğini fark eder ve bu işe adım atarsa ömründe hayal bile edemeyeceği güzelliklere ve mutluluğa kapı açacaktır. Bu dönemden sonra mutluluk, para, bereket, ün her ne istiyorsa hayatında fazlasıyla yer edinecektir. Çektiği bütün sıkıntıları unutacak demektir.

Auaranın yüksek olması, insanları kolayca etki altına çekebilmeni sağlıyor. Bu durum sayesinde çok önemli bir makamda iş fırsatı yakalayıp, güçlü bir konuma geleceksin. Kariyerinde elde edeceğin başarı ve kazanç sayesinde herkes tarafından saygı ve takdir göreceksin. Her gün gittiğin bir yerde yaşanacak olan bir gerginliğe canın çok sıkacak ve arkadaşlarını değiştirme kararı alacaksın.

Rüyada antep fıstığı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status