Rüyada Anten Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada anten görmek bir kişinin bir başkasıyla haberleşmesi için kullanılan alet ve cihazlar görmek şeklinde tabir edilir.

Dedikodunuzu yapan insanlar olduğuna ve yaşadığınız memleket ile alakalı önemli gelişmelerin yakın olduğuna veya bir liderin değişmesine yada birlikte çalıştığınız bir idarecinin uzak bir yere göç etmesi gibi olaylara yorumlanır. İşinizi gerçekleştirmek için araya hatırı sayılır bir kimse koyacağınıza işaret olmakla birlikte zarar eden bir işi kara geçireceğinize yorumlanır.

Uzun yıllar yaşadığınız çevreden ayrılacağınız, kendinizi kısa sürede geliştirebileceğiniz ve huzur bulabileceğiniz bir çevreye yola çıkıp orada mutluluğu bulacağınız şeklinde yorumlanır veya bir antene sahip olmak genellikle uzaklarda yaşayan dostlardan haber geleceğinin işaretini verir.

Rüyada Anten Tamir Etmek

Elektronik cihazlara ve haberleşme aletlerine yorumlanabilir. kişinin uzaklardan bir dostundan haber alacağına ve hem şaşırıp hem mutlu olacağına işarettir. Alındığını veya satıldığını görmek, çevrenizden kişilerin sizin hakkınızda çok fazla konuşup dedikodunuzu yaptıklarını gösterir.

Yakın zamanda en sevdiğiniz bir kişiden çok güzel bir haber alacağınıza ve sevineceğinize işarettir. Memleketin yakın zamanda büyük sorunlarla karşı karşıya kalacağına, bir doğal afet veya çok derin ekonomik sıkıntılar içine girileceğine işarettir.

Rüyada Bozuk Anten Görmek

Kendi yaptığınız hatalar ile yüzleşmek zorunda kalacağınıza yorumlanır. Bu hatalar ile hayatınızın tamamının etkileneceğine ve pişmanlık duyacağınıza işarettir. Kişi eğer evli ise evinde tamamen anlaşmazlıkların yaşanacağı ve evin içinde kara bulutların dolaşacağı belirsiz bir döneme girileceğine yorumlanır.

Kariyer ile ilgili bir yardım görerek kısa sürede beklemediği alanlarda kendini geliştirebileceğine delalettir. Kişinin yolunda giden tüm işlerinde ufak tefek terslikler çıkacağına ve maddi manevi büyük sıkıntılarla karşılaşabileceğine işarettir.

Eşinin bazı umursamaz tavırları biraz canını sıkmışa benziyor. Arada böyle ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir, çok kafaya takmaman gerekiyor. Sakince birbirinizi dinlediğinizde, her şey daha anlaşılır olacak. Eşinle sakince konuşmaya çalışmalısın. O senden anlayış, sabır ve güler yüz bekliyor. Alacağınız bir haber sizi çok mutlu edecek, sevinçten havalara uçacaksınız.

Rüyada anten görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status