Rüyada Anne Olmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada anne olmak, yeni işlere girişmeye ve hayatınız için yapacağınız yeni başlangıçlara işarettir.

Rüya sahibinin hayatında küçük ya da büyük değişikliklerin var olacağını simgelemektedir. Bebek sahibi olduğunu gören kadın bekarsa yeni bir ilişkiye başlayabilir. Kişinin karşısına yeni fırsatlar çıkacaktır. Kız bebek sahibi olursa hanesine bolluk bereket gelir.

Hayırlı işler başarır, yüzü güler, gam ve keder eksilir. Erkek bebek sahibi olan kimse hayırlı haberler alır. Alacağı haberler rüya sahibini mutlu eder ve umut verir. Rüyada bebek görmek rahat, ferah günleri işaret eder. Bebek yeni haberlerin yeni olayların simgesidir.

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak, ne sıkıntınız varsa ne derdiniz varsa ona göre bir çarenin geleceğine işarettir. Hastaysanız şifasına kavuşacaksınız. Maddi sıkıntılarız varsa bolluk bereket hanenize uğrayacak. İsteğinize göre hayırlı bir kısmetiniz çıkacaktır.

Rüya sahibinin bebeği güzel bir bebek ise iyi haberler alacaktır. Tez vakitte bir terfi, yeni bir ilişki, yeni bir bebek müjdesi alabilir. Rüya sahibi çirkin bir bebeği olduğunu görüyorsa bu durum kötü haberler almaya işarettir. Kötü bir haberle sıkıntılı bir döneme giren rüya sahibinin hayatı kısa süre sonra eski haline dönecektir.

Mutluluğunuz, huzurunuz, eşinle yakalamış olduğun uyum herkes tarafından fazlasıyla kıskanılıyor. 3 vakte kadar ailenize katılacak olan bir bebeğin geleceği haberi ile mutluluğunuz taçlanacak. Son zamanlarda yaşamış olduğun talihsizlikler seni fazlasıyla yormuş. Yıldızının yükselişe geçmesiyle birlikte bu talihsizlikler de son bulacak. Uzun zamandır çok istemiş olduğun eşyayı eşin sana hediye edecek.

Rüyada anne olmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status