Rüyada Anka Kuşu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada anka kuşu görmek, hayırlı anlamlara gelir. Şöhret sahibi insanlarla kurulacak arkadaşlığa işaret eder.

Bu kuşun kişinin kendisiyle konuşması devletle alakalı bir konuda edinilecek dünyalığa işaret eder. Güzel bir kadınla evlilik yapmaya, bazen de bu kuşla ilgili rüyalar garip olaylara, haber almaya, uzak yola çıkmaya yorumlanır. Ayrıca müjdeli haber almaya ve ardından yaşayacağınız sevince, işlerinizin yoluna girer.

Rüyada Anka Kuşu Tutmak

Rüyada anka kuşu tutmak, çevrenizdekilere hayrınızın dokunacağına da yorumlanır. Hayatınıza girecek olan kadri yüksek kimsenin sizin ve ailenizin hayatında etkili olacağını, sizlere pek çok faydası dokunacağını, yüksek mertebelere gelmeniz için yardımcı olacağını ve bu mertebede hayırlı işler yapacağınızı gösterir. Bu sayede eşsiz bir hayatınız olacak ve kısmetleriniz hiçbir zaman kesilmeyecek ve şansınız kapanmayacaktır.

Küllerinden yeniden doğan efsanevi bir varlıktır, bu anlamda bir yorum da kişinin sıkıntılarını bir anda atıp hayatını düzene sokacağına ve dünya nimetlerinden her şekilde faydalanacağına işaret eder. İçinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulan kişi bir daha kesinlikle sıkıntı çekmez ve kısmeti her geçen gün daha çok artar.

Sevgilinle birlikte çok fazla ortak arkadaşınız var gibi görünüyor. Arkadaş çevreniz oldukça kalabalık, sürekli onlarla takılmak sizi mutlu ediyor. Ancak sevgilin seninle baş başa vakit geçirememekten yana şikayetçi gibi… Haftada birkaç günü arkadaşlarınıza, kalan günleri birbirinize ayırmanız, ilişkinizin sağlam olması için iyi olacağa benziyor. Sevgilinden alacağın bir hediye seni biraz düşündürecek.

Rüyada anka kuşu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status