Rüyada Anıtkabir Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada Anıtkabir görmek, bu vatanı çok sevdiğine işaret eder. Bu vatan için hayatını tehlikeye atmış nice insanların olduğuna ve sizin de bu insanlara özlem duyduğunuz anlamına gelir.

Vatan için canını siper etmiş şehitlere ve savaşta savaşıp yaralanan gazilere büyük hayranlık duyduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu ülke için gerekirse canını vermeye hazır olduğu ve tam bir Mustafa Kemal aşığı olduğuna yorumlanır.

Rüyada Anıtkabir’in İçine Girmek

Rüyada Anıtkabir’in içine girmek, bu ülke için kan dökmüş tüm şehit ailelerine büyük üzüntü duyduğuna ve her zaman onların yanında olmak istediğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi vatan aşkı ile yanıp tutuştuğuna vatan hasreti çektiğine yorumlanır.

Hayatta çok fazla beklentisinin olmadığı elindekilere yetinmesini bilen iş hayatında hırslı olmayan ve her zaman şükretmesini bilen bir kişi olarak yorumlanır. Türkiye Cumhuriyetini kuran her savaşta canını tehlikeye atıp savaşan Mustafa Kemal Atatürk her zaman minnet duyan saygı duyan bir kişi olarak da yorumlanır.

Bu dönem mantıktan ziyade duygularının kontrolü altındasın.Bu durum senin fazlasıyla hassas ve alıngan olmana neden oluyor. Bir arkadaşın hakkında duyup yanlış anladığın bir olay yüzünden çok üzülmüşsün. Bu konuyla ilgili gerçeği öğrenip çok rahatlayacaksın. Aile içinden bir bayana gelecek olan maddi bir kısmet, tüm ailenin rahat bir nefes almasını sağlayacak.

Rüyada anıtkabir görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status