Rüyada Anahtar Almak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada anahtar almak, gerçek anlamından yola çıkarak yorumlamak doğru bir yaklaşım olacaktır.

Kullanım amacı açmak içeri girmek dışarı çıkmak, saklamak, muhafaza etmek, gizlemek olmaktadır. İlim ve ihsan sahibi olma, Allah cc.nin lütfuna nail olma gibi tabir edilebilir. Güç işleri kolay etme, sanıldığının aksine daha kolay üstesinden gelme, başarı sağlama ile gelen şöhret, para, gibi anlamlar taşımaktadır. Bir kapıyı açmak ise yeni bir işe yeni bir başlangıca, hayra, kapı kapatmak ise yaşanacak şerre veya kötü bir olaya dalalet eder.

Rüyada Demir Anahtar Almak

Rüyada demir anahtar almak, güç işlerin üstesinden gelmeye, hasta iseniz şifa bulmaya, çok istediğiniz bir dileğin hayırlısı ile gerçekleşmesine, ettiğiniz duaların kabulüne işaret eder. Kilitli ve kapalı olan kapıyı açan bir alet olduğu için rüyanızda bununla doğru orantılı olarak hayırlıdır. Şekli nasıl bir materyalden olduğu, ne yaptığınızda yorum için etkilidir.

Edinilecek bir mala, hayırlı bir işe, kırık ise bazı aksaklıklar olsa da üstesinden gelebileceğiniz güce ve kuvvete sahip olduğunuza, kadın için hayırlı eşe, hizmetçiye, rüyada elinde tutmak namaza, kurana uygun yaşamaya, düşürmek ise namazı terk etmeye ve günaha, genel olarak rızık, mal, evlat, eş, olarak tabir edilir.

Yaşam kaliteni arttıracak ve çocuklarının geleceği önemli derecede etkileyecek radikal kararlar alacaksın ve bu kararları en kısa zamanda uygulamaya koyacaksın. Eşin sana belli etmeden her durumda sürekli seni düşünüp seni kolluyor. Alacağın ani ve kötü bir haberle ailecek gideceğiniz bir yerden hayırlı ve mutlu bir sonuçla geri döneceksiniz, paniğe kapılma.

Rüyada anahtar almak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status