Rüyada Ambar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ambar görmek, insanın içinde herkesten saklı tuttuğu kötü ve güzel düşüncelerin var olduğuna işaret eder.

Buğdaylar kararmış veya kirlenmiş görünüyorsa; o zaman içinizde gizli tutuğunuz karamsar hislerin ve başkalarına duyduğunuz kin duygusunun var olduğunun habercisidir. Buğdaylar temiz ve diri görünüyor ise; sizin içinizde çevrenizdeki insanlara duyduğunuz iyi niyetli düşüncelerin varlığına ve bu iyi düşünceler sayesinde çevrenizdeki insanlar tarafından saygınlık kazanacağınıza ve bu insanlar tarafından büyük yardımlar alacağınıza delalet eder.

Aynı zamanda bolluğa, berekete veya maddi açıdan çekilecek sıkıntıya da işaret eder. Dolu ise hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacağına ve bereketli günlerin sizi beklediğinin habercisidir.

Rüyada Ambarın Yandığını Görmek

Gelecekteki gereksiz yere harcama yapacağınıza ve bu harcamalar yüzünden uzunca bir süre maddi sıkıntılar çekeceğinize işaret eder. Hanenizde manevi anlamda bir çöküş yaşanacağına ve aile bireyleri arasında kopuşlar meydana geleceğine işaret eder.

Bulunan malzemeleri birilerine dağıttığınızı görürseniz; bu rızkınızı başkalarına kaptıracağınıza veya yakın zamanda gerçekleştireceğiniz hayır işlerine delalet eder. Rüyada buğday yığını görmek ise geleceğinizin çok parlak olduğuna dalalet eder.

Beklentilerinin karşılığını alacağın bir döneme giriyorsun. Bu zamana kadar ektiklerini artık biçeceğin, bereketli ve bol kazançlı günlerin olacak. Çalışkan kişiliğin ile arkadaş çevrende oldukça sevilen birisin. Ancak arkadaş çevrende yakınlığından emin olamadığın birkaç kişi var. Bunlardan biraz uzaklaşmak sana iyi gelecek. Sanki seninle ilgili kötülük düşünüyor gibi bir halleri var.

Rüyada ambar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status