Rüyada Alyans Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada alyans görmek, hayırla yorumlanır. Evlilik ya da çocuğa delalet eder.

Bekar bir kişi görürse çok güzel kısmetleri açılacak ve kendisi için en hayırlı kısmeti bulup evlenecektir şeklinde yorumlanır. Evli ise o zaman hasret çektiği çocuğa kavuşacak yani hamile kalacaktır. Evli birine uzatırsa bu pek hayırlı sayılmaz. Çünkü evli olmadığı için kişi mutsuzluk dolu günler geçirecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek, henüz evlenmemiş bir erkek ise rüya sahibinin evliliğinde uzun sürecek sorunlar çıkacaktır şeklinde yorumlanır. Rüyada çok sevdiği eşinin ya da sevgilisinin alyansı kaybederse o zaman rüya sahibi evli ise dul kalır ya da sevgilisi varsa ayrılır şeklinde yorumlanır. Hayatında yeni bir arkadaş ile tanışıp çok iyi dostluklar kuracağına delalet eder.

Rüyada Altın Alyans Kaybetmek

Rüyada altın alyans kaybetmek, kadın için iyi hoş ahlaka erkek için de çok sert bir mizaca işaret eder. Mecbur kalarak yaptığın bazı yenilikler, zaman içerisinde asla vazgeçmeyecek olduğun hobilere dönüşecek.

Dargın olduğun bir insanda bu küslükten memnun değil ve seninle barışmak için sürprizler hazırlıyor. Bu ara çok yoğun çalışman seni stresli bir hale getirmiş. Bu stresi atmak için kısa bir tatile gideceksin. Bu tatil sana çok iyi gelecek.

Çok uzaklardan gelecek olan bir misafir size güzel haberler ve hoş hediyeler getirecek. Sanırım bu misafir yakında yapmayı düşündüğünüz düğün davetiniz için gelecek. Düğününüz çok kalabalık olacağa benziyor. Arkadaşlarınız, aileniz derken etrafınızda sizi sevenlerden oluşan büyük bir kalabalık olacak gibi görünüyor. Düğün geceniz herkesin unutamayacağı oldukça eğlenceli bir davet olacak.

Rüyada alyans görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status