Rüyada Altın Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın görmek, genel olarak olmasında tereddüt ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine delalettir. Çoğu zaman neşeye, sevince, mutluluğa ve refaha kavuşacağınıza yorulur.

Genel olarak güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Maddi olarak birisine destek olabilir ya da bazı harcamalarını kısarak etrafında ihtiyacı olan kişilere daha çok yardım edebilir. Çoğu zaman maddi varlıkta ya da kazancınızda artış ya da azalış yaşanacağını gösterir. Bunun dışında ise bazı küçük hastalık ve tatsızlıklar yaşanabileceğini fakat bu sıkıntıların kısa bir süre içerisinde geçeceğini gösterir.

Rüyada Altın Bulmak

Maddi ve manen anlamda huzura kavuşmanın göstergesidir. Ayrıca kişi hasta ise kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacak demektir. Kişinin etrafında onun iyiliğini isteyen birileri vardır. Bu kişilerden bir iyilik görebilir ve varsa sıkıntılarının üstesinden rahatça gelebilir. Maddi varlığınızda ve malınızda bir artış olacağının göstergesidir. Kişi kısa bir süre içinde bol kazanç sağlayacak demektir. Kaybettiğini gören kişi ise parasal bir süre sıkıntılar yaşayabilir ve mal varlığında eksilmeler olabilir. Yeni bir iş teklifi alabilecek ya da bulunduğu mevkiden daha üst bir mevkiye yükselebilecektir.

Rüyada Altın Zincir Görmek

Hayırla yorumlanır. Rüyayı gören kişi doğru yolu tercih edip hareket ettiğinde yaptığı seçimler kazancını artıracak rızkını güçlendirecektir ve daha varlıklı bir insan olacaktır. Rüyanın sahibi işlerini ve hayatını yoluna koyar, hayatındaki sorunları uzaklaştırır, sıkıntıları biter ve dertleri son bulur. Bu kişinin karşısına yeni yatırım fırsatları çıkar ve kazancını büyütür. Bu sayede yaşam şartları daha iyi olur ve kişi ailesiyle birlikte bolluk ve zenginlik içinde yaşar.

Rüyayı gören kişi bu bolluğa birinin yardımıyla da ulaşabilir. Bu kişi muhtemelen hayatına rüyayı gördükten sonra girecek bir kişidir. Bu kişi akrabalardan ya da yakın çevreden olamaz çünkü yakın çevre genelde kişinin arkasından dedikodu yapar.

Rüyada Sahte Altın Görmek

Kazanılan başarıların arkasından insanların yapacağı dedikodulara işaret eder. Hayatınızda her şey yolunda giderken elbette arkanızdan konuşanlar olacak ve huzurunuzu bozmaya çalışacaklardır. Bu durumda yapmanız gereken sadece hayatınıza devam etmek ve söylenenlere kulak asmamaktır aksi halde huzurunuz bozulabilir. Özellikle böyle rüyalar gördükten sonra kişinin çevreyle olan ilişkilerinde dikkatli olmalıdır.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüya sahibinin tam olarak sistemli bir hayat sürdüğüne işarettir ve bu hayatın dışına çıkacak her türlü duruma karşı çok asabi ve ters yaklaştığını işaret eder. Altın saat hediye almak, rüyayı gören kişinin çok dürüst, güvenilir, vicdan ve erdem sahibi bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir. Bu rüya günlük hayatta bir takım aksilikler ve olumsuzluklarla karşılaşılabileceğine işarettir. Maddi manevi zorlu bir döneme geçiş yapıldığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Altın Külçesi Görmek

Hayatında müdahale etmesi gerektiği olaylar yaşayacağına işarettir. Gereken müdahaleyi yapmakta geç kalacağı taktirde bu geç kalmışlığın faturasını ağır bedellerle ödemek zorunda kalabileceği şeklinde yorumlanır. Kişi faydalı işler yapmayı seven, sorumluluk sahibi ve boşa geçen zamana tahammülü olmayan bir karaktere sahiptir. Aynı zamanda çok değer verdiğiniz biriyle kısa sürede doyasıya görüşme imkanınızın olacağı anlamını taşır.

Bu rüyayı gören kişi yeni işlere adım atar ve bu işle çok büyük paralar kazanarak mal mülk sahibi haline gelir. Çok sevdiği birinden müjdeli bir haberin geleceği anlamındadır. Ailedeki sıkıntıların son bulacağının işaretçisidir.

Rüyada Altın Diş Görmek

Ticaret yapmayı düşünen kişilerin işlerinde başarıya ulaşacağını görmeleri şeklinde yorumlanabilir. Bol kazançlı bir işe, kısa dönemde yapılacak büyük yatırımlara, çok fazla mal ve ganimete işaret eder. Kişinin bekar ise kısa sürede bir ilişki yaşayacağına ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir. Rüya sahibinin ailevi sıkıntıları var ise bu sıkıntılardan bir çırpıda kurtulacağı ve hiç olmamış gibi davranılacağına işarettir. Kişinin çok ama çok etkileyecek olumsuz bir durumun yaklaştığını haber eder.

Rüyada Altın Ev Görmek

Rüya sahibi evliyse güzel ve hayırlı bir evlat sahibi olunacağı anlamına gelir. Elden giden bir paraya, mal kaybetmeye, maddi olarak zorlanmaya ve işlerin kötüye gitmesine işaret edicidir. Hamile bir bayan ise bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşacağı ve hayırlı bir evlat yetiştireceği şeklinde yorumlanır. Kişi beklediği bir haber var ise tez zamanda duyacaktır. Bu haberin sonunda işler tam yolunda gidecek ve arzu ettiği şeye kavuşacaktır. Rüyayı gören kişinin ahlakını, huy güzelliğini ve temiz kalpliliğini işaret eder.

Rüyada Altın Taç Görmek

Hayra yorulmaz. Çoğunlukla ağırlık alınmasına yorumlanır. Rüyayı gördüğünüz dönemde sıkıntılar yaşayabilen, dara düşebilir ve psikolojik olarak çaresizliğe düşebilirsiniz. Bu sürede maddi kayıplar da verebilirsiniz ve bu durum da sıkıntılarınızın büyümesine sebep olabilir. Rüyayı gören kişi, sorunlarından dolayı çok zorlanabilir, bu durum huzurunun bozulmasına da sebep olabilir. İnsanlar bu kadar huzursuz ve stresli olursa hastalıklar da kaçınılmaz olur. Bu yüzden bu dönemlerde hastalık sahibi de olabilirsiniz.

Uzun süreli yaşayacağınız bu sıkıntılı dönem sizi karamsar, içe kapanık ve sıkıcı bir insana dönüştürebilir. Bununla birlikte maneviyatını da güçlendirir ve çevresindeki herkese yardım eden merhametli ve saygın bir insan olur. Eskiden verdiği yanlış kararların telafisini yapmak için daha akıllıca ve makul kararlar alır.

Rüyada Altın Sandık Görmek

Her durumda bakış açınız olumsuz olur ve her şeye negatif yaklaşırsınız. Bu durum çevrenizdekileri de kötü etkiler ve bu negatif yaklaşımınızdan dolayı insanlar sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden derdinizi paylaşabileceğiniz kimse yanınızda kalmaz.

Rüyada Altın Kaybetmek

Rüya sahibinin değer verdiği bir eşyasını kaybedeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Kişi bekar ise zorlu bir süreçten geçerek sıkıntılı bir evliliğe yelken açacağı anlamını taşır. Seviyeli bir birlikteliğe, gelecek mutlu bir habere, beklemediğiniz birinden hamile haberi duymaya, çok uzaklardan aniden gelecek bir misafire yorulur. Kişi gerçek hayatta sahip olduğu altınları gördüyse güvenceye alması gerektiğini bilmelidir ancak ferah hisseden kişi istemeyerek taşıdığı bir sorumluluktan kurtulacaktır. Aileden birinin eline kıymetli bir eşya geçecektir

Rüyada Altın Çaldırmak

Kişi evli ise evliliğine dışarıdan bakan gözlerden zarar geleceği ve dikkat edilmesi gereken bir olayın yaklaştığını haber eder. Bereket, mutluluk ve huzurdur. Şanssız ve sıkıntılı bir döneme girileceğini belli eder. Kaybetmek ve bulmak, bir dostunuzdan gelecek ve beklemediğiniz şekilde ani bir karar ile etkileneceğiniz habere hazırlıklı olunması gerektiği şeklinde yorumlanır. Kaybeden kişinin eline tez zamanda bir miktar para geçebilir ve bu parayla dikkatli yatırım yapılmalı veya harcanmalıdır.

Rüyada Altın Vermek

Rüyayı gören kişinin hayat akışının değişeceğine işarettir. Olumlu olayların yaşanacağı bir döneme adım atacağı anlamını taşır. İş hayatında verimli bir döneme geçiş yapılacağının ve kariyer basamaklarının engelsiz bir şekilde güzelce aşılacağı şeklinde yorumlanabilir. İnsanlara faydalı olunabilecek bir durumun yaşanacağı anlamındadır. Bu durumu gerektiği şekilde olumlu atlatmak, kişiye yeni kapılar açacaktır.

Fayda sağlanan kişilerin hayır duasının alınacağı şeklinde yorumlanabilir. Kişinin bir izdivaç durumu var ise bu konuda dikkatli davranılmalıdır. Kişi bereketli bir döneme girecek ve önceden düşünerek harcama yapması gereken durumlardan kurtulacağı anlamını taşır.

Rüyada Altın Kolye Takmak

Mana itibariyle bazen hayırlara vesiledir. Kadın ise onun için birçok güzel mana taşımaktadır. Kadının gelecekte iş hayatının bol ve bereketli geçeceği anlamına gelir. Daha sonra evli olan kadına kocası tarafından takılan gerdanlık kadın için mülke ve sadakate temsil edilmektedir. Koca tarafından sevilen bir kadını temsil ettiği gibi evliliğinde mutlu anların yaşanacağı bir süreç olarak da belirlenmektedir.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Eğer borcunuz var ise borcunuzu ödeyebilecek bir miktar para ellinize geçeceği ve bu para sizi mutlu edeceğine işaret eder. Çok sevildiğini hissettiğin, her şeyin yolunda gittiği ve oldukça uyumlu bir ilişkin olduğu görünüyor. Sevdiğin kişi ile birlikte yakın zamanda evlilik kararı almış gibisiniz. Bu haber ailenizi ve arkadaşlarınızı da epey sevindirmişe benziyor. Sade bir düğün töreni düşünüyorsunuz. Düğününüz oldukça kalabalık olacak, uzaklardan gelecek misafirler görünüyor. Yakın arkadaşlarından biri çok sıkıntılı gözüküyor.

Rüyada altın görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status