Rüyada Altın Saat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın saat görmek, rüya sahibinin tam olarak sistemli bir hayat sürdüğüne işarettir ve bu hayatın dışına çıkacak her türlü duruma karşı çok asabi ve ters yaklaştığını işaret eder.

Altın saat hediye almak, rüyayı gören kişinin çok dürüst, güvenilir, vicdan ve erdem sahibi bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir. Bu rüya günlük hayatta bir takım aksilikler ve olumsuzluklarla karşılaşılabileceğine işarettir. Maddi manevi zorlu bir döneme geçiş yapıldığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Altın Saat Takmak

Rüyada altın saat takmak, hayatında müdahale etmesi gerektiği olaylar yaşayacağına işarettir. Gereken müdahaleyi yapmakta geç kalacağı taktirde bu geç kalmışlığın faturasını ağır bedellerle ödemek zorunda kalabileceği şeklinde yorumlanır. Kişi faydalı işler yapmayı seven, sorumluluk sahibi ve boşa geçen zamana tahammülü olmayan bir karaktere sahiptir.

Aynı zamanda çok değer verdiğiniz biriyle kısa sürede doyasıya görüşme imkanınızın olacağı anlamını taşır. Bu rüyayı gören kişi yeni işlere adım atar ve bu işle çok büyük paralar kazanarak mal mülk sahibi haline gelir. Çok sevdiği birinden müjdeli bir haberin geleceği anlamındadır. Ailedeki sıkıntıların son bulacağının işaretçisidir.

Şu sıralar sanki uyku sorunu yaşıyor gibisin. Erken yatıp, erken kalmayı denemek veya bir uzmandan yardım almak işe yarayabilir. Uykularının kaçmasına fazla kafein tüketimi veya kafandaki bir türlü çözemediğin sorunlar sebep olabilir gibi görünüyor. Uykunu neyin kaçırdığını bulup, çözüme kavuşturman gerek. Yoksa bu uykusuzluk seni iyice karamsarlığa sokacak gibi görünüyor.

Rüyada altın saat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status