Rüyada Altın Para Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın para görmek, olumlu ve güzel şeyler yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Kişinin eline geçen fırsatları çok iyi değerlendirmesi ve çabalaması gerektiği anlamını çıkartmak mümkün. Şansın açılacağı ve işlerin yoluna gireceği bir dönemin habercisidir. Fırsatlar iyi değerlendirildiğinde rüya sahibinin hayatı tamamen yön değiştirir. Bu nedenle akılcı olunması gereken bir dönemin kapılarının açıldığını söylemek mümkündür. Rüya sahibine kapılar ard arda açılacak ve hiç bir zaman ulaşamayacağını düşündüğü yaşam standartlarına çok çabalamadan ulaşması mümkün olacaktır.

Rüyada Birinden Altın Para Almak

Rüyada birinden altın para almak, eldeki paranın düzgün değerlendirilmesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Yatırım yapmak isteyen rüya sahibinin mutlaka derinlemesine bir araştırma yapması gerektiğini işaret eder. Veren kişiden büyük bir iyilik göreceğiniz anlamındadır. Kişiyi tanımıyorsanız, tanımadığınız birine minnet duyacağınız anlamını taşır.

Bir yerden gelecek parayı bekliyor ise oturduğu yerden beklemek yerine bunun için çabalaması gerektiğini bilmelidir. Maddiyat üzerine birtakım planlar yaptıysa bu planları bir süre daha ertelemek zorunda kalacağını geç de olsa görür ve hayal kırıklığına uğrar.

Hane dışından birinin samimiyetsiz davranışları ve patavatsız konuşmaları canını sıkacak. Uzun bir yola çıkacaksın ve bu yol sonunda düğün veya aile toplanması gibi kalabalık bir topluluğa gireceksin. Bu toplulukta birinin dikkatini çekip onu etkileyeceksin. Kısa zaman içerisinde bu kişi sana olan hislerini açıklayacak. Bu duruma olumlu bakarsan hayırlı bir kısmeti kaçırmamış olursun.

Rüyada altın para görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status