Rüyada Altın Kaybetmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın kaybetmek görmek, rüya sahibinin değer verdiği bir eşyasını kaybedeceği şeklinde yorumlanır.

Kişinin maddi sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir. Kişi bekar ise zorlu bir süreçten geçerek sıkıntılı bir evliliğe yelken açacağı anlamını taşır. Seviyeli bir birlikteliğe, gelecek mutlu bir habere, beklemediğiniz birinden hamile haberi duymaya, çok uzaklardan aniden gelecek bir misafire yorulur.

Kişi gerçek hayatta sahip olduğu altınları gördüyse güvenceye alması gerektiğini bilmelidir ancak ferah hisseden kişi istemeyerek taşıdığı bir sorumluluktan kurtulacaktır. Aileden birinin eline kıymetli bir eşya geçecektir

Rüyada Altın Çaldırmak

Rüyada altın çaldırmak, kişi evli ise evliliğine dışarıdan bakan gözlerden zarar geleceği ve dikkat edilmesi gereken bir olayın yaklaştığını haber eder. Bereket, mutluluk ve huzurdur. Şanssız ve sıkıntılı bir döneme girileceğini belli eder.

Kaybetmek ve bulmak, bir dostunuzdan gelecek ve beklemediğiniz şekilde ani bir karar ile etkileneceğiniz habere hazırlıklı olunması gerektiği şeklinde yorumlanır. Kaybeden kişinin eline tez zamanda bir miktar para geçebilir ve bu parayla dikkatli yatırım yapılmalı veya harcanmalıdır.

Seni seven ve sayan oldukça kalabalık, kocaman bir aileye sahipsin. Ailenin yanı sıra tatlı dilin, girişken tavırların, sıcakkanlılığın ve güler yüzünle de arkadaş çevren oldukça geniş görünüyor. Canın sıkıldığında, için bunaldığında ailenle ve arkadaşlarınla vakit geçirmek sana ilaç gibi geliyor. Yeni biten bir ilişki sonrasında da ailene ve arkadaşlarına sığınmış gibisin.

Rüyada altın kaybetmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status