Rüyada Altın Gerdanlık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın gerdanlık görmek, rüyayı gören kadın ise koca adayına, erkek ise kadın eş adayına tabir edilir.

Mala, mülke, çocuğa kavuşmaya ve emanet alacağına işarettir. Ayrıca kadın için sevinç ve bezeğe, erkek açısından ise eşinden sevgi görmeye, kadının mücevher ve kıymetli taşlarla süslenmiş ise değerli bir erkekle evlenmesine ve erkek çocuklar doğurup muradına ermesine işarettir.

Kolye gören erkek için bazen boğmaca rahatsızlığına, bekar kimseler için evlenmeye delalet eder. Kişi hamile bir kadınsa, erkek çocuğuna sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Gerdanlığın Kopması

Rüyada gerdanlığın kopması, bir sürprizle karşılaşacağınıza ve mutlu olacağınıza tabir olunur. Daha önceden verilmiş bir sözden döneceğinize ve sözleşmeyi bozacağınıza tabir edilir. Rüya sahibi üzerinde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden ise olduğunu görürse, devlet hizmetinde yüksek makama erişeceği anlamına gelir.

Altın ve incilerle yapılmış ise rüyayı gören kişinin İslam’a hizmet etmesi ve dini açıdan hizmetler yaparak mutluluğa kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Onca kırgınlık, ayrılık ve telaşın ardından rahat bir nefes almak senin de hakkın. Güçlü ve kararlı yapın sayesinde onca uğraşın üstesinden çok rahat geldin. Belki ufak bir tatil dinlemene ve seni kendine getirmene yardımcı olacak. Pes etmeyen yapın ve kendinden emin duruşun, etrafındakilerin imrenerek bakmasına neden oluyor. Seni seven arkadaşların ise seni bu özelliklerinden dolayı seviyor.

Rüyada altın gerdanlık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status