Rüyada Altı Parmak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altı parmak görmek, zor şartlarda kazanılan beceriye, çektiği sıkıntıların karşılığını alarak ulaştığı maddi kazanca ve itibara, uzun vadede ulaştığı toplu kazanca ve sıkıntılar çekerek bir kazanç sağladığına işarettir.

Bu rüyanın olumsuz yorumları olarak ise bir arkadaşınızın veya dostunuzun anlayışsızlığından dolayı üzüntü yaşayacağınız şeklinde tabir edilmiştir. Ayrıca uzun süre zorluklar çekip çok fazla çalıştıktan sonra elde edilen ve hak edilen başarıya delalettir.

Bu rüya ile ilgili yapılan diğer olumsuz yorumlar ise bu rüya sahibinin üzüntü, sıkıntı ve hatalara düşerek önce üzüleceği ve daha sonra birçok üstün başarı, hayırlı kapılardan ulaşacağı işler ve büyük itibar sahibi olabilmesi tabiri yapılmıştır. Bu güzel sonuçları elde etmek için bazı hatalar düşebilir ya da bazı sıkıntılar yaşayabilir. Ama sonucu en güzel ve en hayırlı biçimde biterek rüya sahibi mutlu olacak diye tabir edilmiştir.

Rüyada Altı Parmaklı El Görmek

Genel olarak iyi yorumlanmaktadır. Örneğin güzel görünümlü parmaklar görür iseniz aşk ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bunların yanında rüyanızda gördüğünüz parmaklar yaralı veya bakımsız çirkin bir görünümde ise işleriniz ters gidecek ve olumsuz durumlarla karşılaşacaksınız diye tabir edilmektedir. İnce uzun ve becerikli ise rüyayı gören kişi işlerini düzgün yapıyor ve işlerinde başarı ve takdir göreceği tabir edilmektedir.

Rüyada altı parmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status