Rüyada Alnından Öpmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada alnından öpmek, öpülen kişiye hayırlı bir haber verileceğine ve çok sevineceğine yorumlanır.

Güzel olarak yorumlanır ve sevindirici hayırlı haberlerin işaretçisidir. Aile büyüklerinden birinin öptüğünü gören kişiye, o aile büyüğünden bir miras ve ya güzel bir yardım olacağını bildirir. Rüyada aileden biri veya tanıdık birinin alnından öptüğünü görmek çevreden güzel haberler duyulacağına ve bereketin artacağı bir döneme girileceğinin işaretçisidir.

Kişi bekar ise kısa zamanda bir izdivaç gerçekleştireceğine ve mutlu, huzurlu bir ömür geçireceğine işarettir. Rüyada tanımadığı bir kişinin alnından öpmek beklenmedik anda açılacak şansı ve gurur verici olaylar yaşanacağını haber eder.

Rüyada Kalabalıkta Alnından Öpmek

Rüyada kalabalıkta alnından öpmek, bu sırada ağlamak, rüya sahibinin çevresi tarafından destek görmek istediği bir konuda yalnız bırakıldığına ancak rüya sahibinin bu işi başararak herkesi gururlandıracağına işarettir. Kavuşacağı mevkiye ve kariyerinde tanınan biri haline geleceğini bildirir. Paraya, huzura, izdivaca, bereket ve bolluğa işarettir. Kişinin iç huzursuzluğunun sona erip refaha kavuşmasının yakın olduğunu haber eder.

Şu sıralar ruh halin ve düşüncelerin, doluya koysan almıyor, boşa koysan dolmuyor tarzında görünüyor. Sanırım biraz maddi sıkıntıların var gibi… Ancak endişelenme, ailenin desteği ile bu sorunların üstesinden çok yakında geleceksin. Kitap okuma, sinemaya gitme gibi kültürel faaliyetlerle uğraşman kafanı dağıtmanı sağlayacak. Seni özleyen birisi var gibi, sanırım uzun süredir görüşmediğiniz bir yakın arkadaşın.

Rüyada alnından öpmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status