Rüyada Alkol Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada alkol görmek, kolay para kazanacağınız ve kirli işlere bulaşacağınız anlamına gelir. Genellikle rüyada kötüye yorulur.

Kişinin bir çok sıkıntılarla imtihan edileceğine işarettir. Maddi ve manevi anlamda son derece sıkıntılı ve zorlu bir sürece girileceğini işaret eder. Haram olarak bilinir ve her kim ki görür ise ödeyemeyeceği bir borçla kaşı karşıya kalacağı ve gizli işler yaparak para kazanmak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Alkollü Ortamda Bulunmak

Rüyada alkollü ortamda bulunmak, kullanmayan birinin görüyor olması şehitlik mertebesinde ölebileceği anlamına gelir. Kişinin eline çok büyük meblağda bir para geçebilir ve bu parayı çevresinde darda olan kişiler için kullanabileceği anlamını taşır.

Evli ise evinde birtakım huzursuzlukla boğuşmak zorunda kalacağını ve eğer çocuğu var ise çocuğunun büyük bir hastalığa yakalanabileceğini haber eder. Uzun zamandır görmediği ve özlediği birine kavuşabilir. Bu rüyayı gören kişi bir konuda aile büyükleriyle anlaşmazlığa düşmüş ise mutlaka bir orta yol bulması ve onların rızasını almadan o işe adım atmaması gerektiğini işaret eder.

Daha önce tatmadığın, yaşamadığın duyguları ve hisleri yaşıyor gibi görünüyorsun. Hem çok seviyor hem de çok seviliyor olmak seni o kadar mutlu ediyor ki; bu mutluluğuna ailen ve arkadaşların da ortak olmuş gibi gözüküyor. Sanırım pek yakında gerçekleşecek düğün hazırlıklarına girişmiş gibisin. Bu yüzden başın biraz telaşlı, endişeli ve kalabalık görünüyor.

Rüyada alkol görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status