Rüyada Alın Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada alın görmek, rüya sahibinin etrafındaki insanlar arasında mevki ve rütbesine ve sözü geçen ve itibar sahibi olan bir kişi olduğuna yorumlanır.

Kırışık ve yaşlanmış çirkin bir görünüm varsa rüya sahibinin itibarı zedelenebilir demektir. Küçük bir leke ya da bir ur görüldüğünde erkek çocuğa işarettir. Taşlaşmış olduğunu gören kimsenin normal hayatında utanma duygusunun azaldığına delalettir.

Rüyada Alın Kırışıklığı

Büyük makam ve memuriyette olmayanlar için olursa bir kimsenin kin ve nefretine uğranılacağına yorumlanmaktadır. Bazı tabirlere göre de güzel ve pürüzsüz ise dini güçlü olan bireye yorumlanır. Fakat tam tersi ise dini zayıf olan kişiyle tabir olunmaktadır. Bu rüyayla ilgili bazı yorumcular ise namaz ve secde etmek ile ilgili olduğunu söylemektedirler. Alında yara ve bereler var ise rüya sahibi namazlarını ihmal edip secdelerini ve ibadetlerini tamamlamıyor demek anlamında yorumlanır.

Rüyada Alın Yazısı Görmek

Kişiler için hayatında olumsuz bir olayı isteksiz şekilde kabullenmek zorunda kalacağı tabir edilir. Bunun yanında bu rüyanın sahibi olan kişilerin malları eksilir veya kazancı azalır şeklinde yapılan tabirler de vardır. Genişlemesi ise rüyayı gören kişilerin makamı kazancı veya itibarında yükselmeler ve olumlu yönde gelişmeler olacağı işaret edilmektedir.

Rüyada alın görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status