Rüyada Akşam Namazı Kılmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada akşam namazı kılmak, biz yeryüzü üzerinde yaşamak için gelen bireyler bir yandan da Allah’a kulluk etmek için gelmekteyiz ve Allah’a kulluk eder iken de yerine getirmemiz gerekiyor olan namaz kılmak ve oruç tutmak gibi farzlar bulunmaktadır.

Bazen insanlar günlük yaşamlarından da öyle etkilenirler ki uyku esnasında toplam sekiz saniye uzunluğunda olan rüya görmektedirler. Bir rüya esnasında ise o sekiz saniye gibi kısa olan zaman dilimi ne kadar az gibi görünüyor olsa da rüya âleminde oldukça uzun olan bir durumdur. İnsanlar rüyalarında da her an farklı olan bir yorum görmektedir.

Rüyada Akşam Namazı İçin Abdest Almak

Oldukça farklı yorumlar ile de karşılaşılır iken oldukça güzel olan bir şekilde yorumlanması gerekmektedir. Kendi kıldığını gören bir birey dualarının ve isteklerinin en kısa sürede kabul olacağının belirtisidir. Rüya sahibinin oldukça temiz kalpli ve bunun yanı sıra geçmişte çekmiş ve hala da etkisini gördükleri sıkıntılarından da kurtulma vakti geldiğinin göstergesidir. Kişinin bir akşam vakti ona gelecek bir fırsat ile dualarının kabul olacağı gibi hala iyi niyeti ile devam etmesi gerektiğinin de göstergesidir.

Rüyada Akşam Namazı Kıldığını Görmek

Allah (c.c)’ın farzından birini yerine getirmiş, Allah’ın hoşnutluğunu kazanmış bir kişi olduğuna işarettir. Yaptığı bir iyilik karşısında ve ya sevdiği bir kişi tarafından iyi dilekler almış olduğuna işarettir. Arzuladığı bir şeye kavuşacağına, küskün olduğu bir kimseyle barışacağına işarettir.

Rüyada abdestli bir şekilde akşam ezanının okunmasını bekleyerek, ezan okununca namaza duran kişi, anne ve ya babasından, çalıştığı iş ortamından, sevdiği kişiden veya sevdiği bir arkadaşından uzaklaşa bileceğine işarettir.. Kapalı bir havada (bulutlu, sisli ) kıldığını gören kimsenin çektiği sıkıntıların dağılacağına üzerindeki gam, kederden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Akşam Namazını Kaçırmak

Gören kişinin borçlanabileceğine, maddi açıdan darlık çekebileceğine yanlış karar verebileceğine işaret eder. Tam bitiremeyen kişi eksik kalmış işleri olduğuna, yapması gerek sorumluluklarını yapmadığına, verdiği sözleri tutmamış olabileceğine işarettir. Sadece iki rekatını kılan kimsenin yolculuğa çıkabileceğine işarettir.

Rüyada Camide Akşam Namazı Kılmak

Kişinin vermesi gereken bir sadakayı vermediğine, yardıma muhtaç birinin kendisinden yardım beklediğine işarettir. Kötü alışkanlığı olan bir kimsenin içki, küfür, kumar, vb. tövbe etmesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Akşam Ezanı Okumak

Uzun süreli bir bekleyiş içerisinde olduğunuzu ve artık sonuca da ulaşmanız için kısa bir süre kaldığının habercisidir. Bu beklenti sizlerin aile hayatınızdan da ziyade daha çok iş ve gelecek ile ilgili olan planlarınızı göstermektedir. Her ne kadar emek verdi iseniz bir o kadar da emeklerinizin karşılığını alacağınızın da göstergesi olan bu rüya sizlerin isteklerinin olduğu için görülmektedir.

Sadece iş hayatınız ile de değil bu durum bir de eğitim hayatınız ile ilgili olan bir durumu da haber verebilir. Bu beklentilerin sonucunda oldukça iyi bir ilerleme kat edeceğiniz gibi işlerinizde ciddi anlamda bir zam gibi konularda söz konusu olabilir.

Rüyada Cemaatle Birlikte Camide Namaz Kılmak

Bu kadar olumlu haberleri sizlere iletir iken bir de camide namaz kılmak için gerekli koşullara uygun giyinmemiş şekilde namaz kıldığınızı da görebilirsiniz. Aslında namaz kılmak her zaman hayırlı olan şeyleri sizlere müjdeliyor olsa bile sizler kurallara uygun davranmadığınız için her konuda bir sıkıntıya düşebileceğinizin de göstergesi olmaktadır. Sizler uzun yıllar boyunca iş ve eğitim alanınızda yükselmek amacı ile ilerler iken aralarda vermiş olduğunuz pürüzler sizlerin karşısına çıkacak olduğunun göstergesi olmaktadır.

Her konuda sizler istekleriniz için bir şeylere çaba sarf eder iken en ince ayrıntısına kadar hesaplamalı ve sonucuna ulaşır iken de hiçbir pürüz ile de karşılaşmayasınız. Bu durum sizlerin doğru yolda olduğunuzu fakat bu doğru yola gider iken bazı aksilikler ile de karşılaşabileceğinizi göstermektedir.

Rüyada akşam namazı kılmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status