Akrep Burcu Temmuz 2020 Aylık Yorumu

Aylık akrep burcu yorumunuzda bu ay, yaklaşan olayları veya değişiklikleri bu yılın sonuna kadar belirlemeniz için önemli bir ay olabilir. Sizin ya da sevdiklerinizin yaşamlarında hızlı kararlar ya da değişiklikler yapılması gerektiğini belirleyen olaylar yaşayacaksınız.

Bu ay işlerinizde önemli bir rol, başka bir kasabada veya ülkede yaşayan veya çalışan bir kişi tarafından oynanacak. Bu ay boyunca arkadaşlarınızla finansal ilişkiler kurmaktan kaçının. Bir arkadaşlığı kaybetme veya ilişkinizi değiştirme riski vardır.

Temmuz ayında, birçok kişi yeni bir romantik ilişkinin ortaya çıkmasından duygusal olarak heyecan duyacaktır. Benim tavsiyem kişisel sırlarını ve deneyimlerini kiminle paylaştığına dikkat etmektir. Etrafınızdaki herkes sevginizden içtenlikle zevk almayacak.

2020 yılının Temmuz ayında bu ay bir hediye, çiçek veya başka bir özel hazırlık satın almayı gerektiren toplantı ve toplantılarınız olacak. Farklı mesafelerden gelecek konukları evinize davet etmeniz gerekebilir.

Bu ay sizin için ilginç bir teklif veya haber verilecek biriyle tanışacaksınız. Temmuz ayında beklenmedik bir anlaşmazlık ortaya çıkacak, bu da bir şekilde parayla ilgili olacak bir tartışma. Çocuğunuzun veya başka bir akrabanızın geleceği hakkında daha ciddi düşünmeniz gerekecektir. Adında bulunan mülk veya ev ile ilgili seçenekleri veya eylemleri tartışmak mümkündür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status