Akrep Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık akrep burcu yorumunuzda bu ay çalışma hayatında bazı aksilikler yüzünden planlarınız bir süre ertelenebilir. Belki görev ve sorumluluklarınız çoğalabilir ve bu yüzden de bir takım işlerinize yetişmekte bir hayli güçlük çekebilirsiniz. Bu ay toplu projeler, grup çalışmaları, uzun vadeli dernekler, aile hayatı ve kazançlar üzerinde çok fazla odaklanacaksınız. 2 Mart tarihindeki dolunay mükemmelliği gösterir. Bu nedenle uzun vadeli ilişkilerde güzel gelişmeler olabilir. Bu ilişkiler kişisel veya mesleki alanlarda fırsatlar getirebilir. Eski arkadaş veya çalışma gruplarından ayrılabilirsiniz. Bu ay yeni uzun vadeli girişimler planlamak için güzel bir zamandır. Mevcut bir projeyi de tamamlayabilirsiniz. Takım etkinlikleri olacak. Çocuklara ve gençlik gruplarına yönelik projeler de görülmektedir. Belki ailenizle tatile çıkabilirsiniz.

Ayın başında yaratıcı yönünüz de dolunay tarafından tetiklenecektir. Sosyal etkinliklere katılmaya çalışacaksınız. Romantik ilişkinin daha fazla zamana ihtiyacı olabilir. Nihai kararlar almak için lütfen acele etmeyin. Ayın ortasında arkadaş gruplarıyla yapılan etkinlikler de görülür. Bu aslında ekip girişimleriniz için hassas bir zamandır. Ekip çalışmalarında sakin olmaya gayret edin.

Merkür ve Venüs iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar alanında ilerleyecek. Bu ay yaratıcılık ve iletişim becerileriniz ile çalışmak için çok iyi bir fırsattır. Yazılı, medyadan ve teknolojiden kısa projeler kazanacaksınız. Muhasebe ve iletişimde çalışanlar çok meşgul olacaklar. Sanat ve eğlence ile ilgili alan da çok hareketli olacak. Yetenekleriniz ile birilerinin dikkatini çekebilirsiniz. Sağlık ve canlılık da önemlidir. Maliyetleriniz için iyi planlar yapmanız gerekebilir.

Bu ay akrep burcu aşk hayatında sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırabilir ve onunla ortak etkinliklere daha sık katılabilirsiniz. Birlikte daha çok zaman geçirerek daha fazla paylaşımda bulunacaksınız. İlişkisi olmayanlar ise hayallerindeki insan karşılarına çıkana kadar gelen teklifleri geri çevirebilir.

Ayın son haftasından itibaren Merkür yavaşlama moduna geçecek. Bu çalışma hayatınıza engel teşkil edebilir. Lütfen elektronik cihazlarınıza dikkat edin. Doğru analiz olmadan meslektaşlarınızla emin olmadığınız hiçbir şey konuşmamalısınız. Merkür yavaşlama aşamasında iletişiminiz yanlış olabilir. Merkür yavaşlamaya başladıktan sonra lütfen yeni sağlık bakım programı ve estetik almayınız. Yeni bir ilaç programını araştırıp Merkür doğrudan hareket ettikten sonra başlatabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status