Akrep Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık akrep burcu yorumunuzda bu ay Dolunay tarafından kişisel hayatınız ve ilişkileriniz çok faal olacaktır. Kasım ayının ilk haftası boyunca kişisel sorunlarınızı çözmeye çalışabilirsiniz. Sağlık ve canlılık da çok önemli olacaktır. Bu süre zarfında kişisel hayatınıza çok fazla odaklanmanız gerekiyor. İlişkileriniz hakkında farklı bir bakış açısına sahip olacaksınız.

2017 yılının Kasım ayında akrep burçları, burcunuzun sekizinci evi cinsellik, krizler, yatırımlar, finansmanlar, vergiler, sigortalar, ortaklıklar ve krediler gibi konularda Merkür tarafından dönüştürülecektir. Bu ay mali yardım aramak için iyi bir zamandır. Borç isteyebilir ya da birinin maddi destek vermesini talep edebilirsiniz. Ortaklarla yapılan görüşmeler de görülmektedir. Ortak yapılan işler bu ay size güzel geri dönüş sağlayabilir.

Ortak fikirler ve yatırımlar ile birlikte bir projeye başlamaya çalışacaksınız. Ortak varlıklar ve miraslarla ilgili tartışma da ortaya çıkacaktır. Mali sorunlarınızı çözmeye çalışacaksınız. Borçlar ve ekonomik konularla ilgili bazı problemler ve yeni atılımlar olabilir. Bu arada kişisel ve mesleki ilişkileriniz de bu ay önem arz ediyor. Toplantı veya ikili görüşmelerde iletişim gücünüz ne kadar kuvvetli olursa o kadar güzel fırsatlar elde edebileceksiniz. Doğru iletişim ile birlikte insanlara fikirlerinizi kabul ettirebilirsiniz.

Venüs ve yeni bir ay boyunca bu eve isabet edecek. Mevcut ilişkilerde kesin kararlar almak zorunda kalacaksınız. İlişki alanında yeni başlangıçlar olacaktır. Kişisel veya mesleki ilişkinizde de yeni başlangıçlar, yeni insanlarla tanışma olabilir. Yeni bir romantik ilişki arayanlar bu fırsatı kullanmalıdırlar. Çalışma hayatından biri ile romantik başlangıç olabilir. Evliyseniz, eşinize bağlılığınız artacak. Eşinize önem vermeye çalışın.

Mars, iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumlulukların 6.evinde dolaşıyor. Çok kısa projeler olacak. Çok sıkı çalışmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kısa süreli yoğun çalışma dönemleriniz olacak. Ekstra iş alabilirsiniz, bu ay kısa sorumluluklarınızı başarıyla tamamlamaya çalışın.

İş yerinde esnek ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde meslektaşlarınızla tartışmalar olabilir. Yeni bir iş veya yeni bir proje isteyebilirsiniz. Bu ay küçük sağlık kaygıları görülüyor. Lütfen sağlığınıza dikkat edin.

  • 22 Ekim – 2 Kasım: Bu ay güneş etkisi rekabetçi ruhunuzu ve aynı zamanda egonuzu da arttırır. Kendinizi savunmaya çalışırsanız, güçlü insanlarla yapılan güç mücadeleleri muhtemelen iyi sonuç verir. Ancak zorlukları aşmak için bazen geri adım atmanız gerekir. Gerçekten ne yapmaya çalıştığınızı düşünün. Bu sizin için gerçekten en iyi seçenek mi?
  • 4 Kasım – 17 Kasım: Dolunay Kasım 2017 ayında sizi daha hassas, sezgisel, duygusal ve romantik hissettirecek. Arkadaşlık, sevgi ve romantizm getirebilir, ancak yalnızca sabırlı, açık fikirli ve esnek iseniz bu duygular olacak. Düşünerek hareket edin ve kısa süreli ilişkilerden bu ay uzak durun.
  • 19 Kasım – 23 Kasım: Venüs Plüton ile birlikte sevginizi yoğun bir seviyeye kadar derinleştirir. Bekarsanız, birisiyle takıntılı olabilirsiniz. Yeni bir romantik aşka başlamak bu ay hayatınızı büyük ölçüde değiştirir. Mevcut bir ilişki daha derin bir seviyeye dönüşebilir. Normalden daha serin ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Gizli bir aşk da söz konusu olabilir.
  • 23 Kasım – 2 Aralık: Venüs aşk ilişkilerine aşırı yük bindirebilir; çünkü herhangi bir gerginlik ilişkinizi sarsacak. Duygusal yönden biraz stresli olacaksınız. En ufak güven sorununu gözünüzde büyütebilirsiniz. Partnerinizle beklentileriniz arasındaki fark muhtemelen herhangi bir memnuniyetsizliğin nedeni olabilir. Ama işleri sıralayabilirsiniz, çünkü nasıl hissettiğinizle bağlantı kurarak, birisini ne kadar çok sevdiğinizi veya özlediğinizi ifade edebilirsiniz. iş ve aşk hayatınızda dengeyi sağlamak sizin elinizde olacak. Bekarlar için, yalnız kalmak ve bir süre ilişkiden uzak durmak çok daha sağlıklı olacak.

Akrep Burcu Kasım 2017 Aşk Yorumu

Aşk hayatında engelleri aşmaktan ve zor olan seçmekten hoşlanıyorsunuz, ancak 5 Kasım‘da Merkür (büyük iletişim kurucusu) Yay’a hareket ettiğinde, daha rahat ve kısa konuşmalar yapmak için istekli oluyorsunuz. Havayı hafiflettiğinizde ve sakin olduğunuzda çok eğlenceli olabilir. Venüs (işaretinizde) ile Jüpiter arasındaki olumlu bir bağ çok cazip niteliklere sahiptir. Şans yanınızda olduğunda, aşk daha olası hale gelecek. Bu ay aşk yönünden bir hayli şanslısınız. Bu ay aşk hayatında sürpriz yakınlaşmalar olabilir. Stresli bir Merkür etkisi Satürn birleşimi ile 28 Kasım‘da şüphe uyandırıyor ve şüpheleriniz kolaylıkla sakinleşmiyor. Partnerinize karşı güven hissiniz zayıflayabilir ve aklınızı bazı sorular kurcalayabilir. Bu düşüncelere sahip olmanızda bazı gerekçeler sunabilirsiniz.

Akrep Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Başarılı bir işbirliği, dolunaya bağlı olarak 3 Kasım‘da size meyve verebilir. Eşinizin bir anlaşma yapması veya size dolaylı fayda sağlayacak harika bir iş fırsatı yakalaması mümkündür. 9 Kasım‘da, güneş Pluto etkisi sizin egemen gezegeniniz olacak. Bu fırsatı kullanarak kariyer hedeflerinizi bilgili ve otoriter birine danışma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bir reklam fikrini konuşabilirsiniz. Sıra dışı bir iş ataması olabilir, istikrarlı Satürn ve sıra dışı Uranüs arasındaki üçgen sayesinde 11 Kasım‘da finansal güvenlik yolunu açabilir. 18 Kasım’daki yeni ay, profesyonel bir sunum yapmak için idealdir. Ayın ortalarında iş hayatında daha aktif olacak ve güçlü iletişim kurabileceksiniz.

Akrep Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Gösterişli Jüpiter ile enerji seviyeniz yüksek olabilir, bu da refahınızı arttırır. Beslenme konusunda aşırı yemek yemekten kaçının. Bunu önlemek için besleyici yiyecekler yemeye, bol miktarda su içmeye ve yeterince dinlenmeye çalışın. Bütün bunlar sağduyu gibi gözükebilir, ancak planlamadığınız sürece bu olmayabilir. Planlı bir yaşam tarzını benimsemek bu ay sağlığınızı korumanıza yardımcı olabilir. Dinamik Mars, dinlenmek, kendi gücünüzü toplamak ve kişisel bakım yaparak güzelleşmek gibi isteklerinizi uyandırabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status