Akrep Burcu Haftalık Yorumu 20 – 26 Kasım 2017

Haftalık akrep burcu yorumunda bu hafta kesinlikle, haftanın başlamasıyla birlikte bir parti veya mevsimlik buluşma ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. İşaretinizde neşeli Jüpiter ile yardımsever ve sıcak kalpli bir tutum sergilemeniz başkalarını cezbedebilir. Başka insanları etkileyebilirsiniz ve size hayran kalabilirler. Karışık mesajlar konusunda dikkatli olun, ancak bazı şeyler göründükleri gibi olmayabilir. 18 Kasım Cumartesi günkü yeni ay, hayatınızdaki yeni bir aşamaya başlamak için mükemmel olabilir, bu hafta da etkisini sürdürecek. Ancak önce bir şeyin serbest bırakılması gerekebilir.

Akrep burcu yeni ayın etkisini tüm hafta boyunca sürdürüyor olacak. Enerjiniz yükselebilir ve kontrol etmek güç olabilir. Hem sosyal hayat hem de iş hayatında çok aktif olabilirsiniz. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapma kararı da alabilirsiniz. Bir şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Eski alışkanlıklarınız ya da düşüncelerinizi sorgulayabilirsiniz. Kendi hislerinizi kontrol edecek, mali konularda dikkatli olmaya çalışacaksınız.

20 – 23 Kasım 2017: Hafta başında enerjiniz bir hayli yükseliyor. Çarşamba günü duygularınız, hayaliniz ve yaratıcı yönünüz ağır basacak. Düşünebilir veya fikirleriniz üzerine hayaller kurabilir, elinizdeki fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatında şu anda özel biriyle tanışma olasılığı daha yüksektir. Bu etki altında oluşan ilişkiler bir ruh eşi bulduklarını onlara hissettirir. Dostlarınız rahatlamak ve dertlerini anlatmak için size gelebilir veya omzunuzda ağlayabilir. Sevecen ve sempatik tarafınız güçlenir ve sevdiğinize daha iyi hizmet edilebilmenin yollarını arayabilirsiniz.

24 – 26 Kasım 2017: Pazar gününe kadar sevdikleriniz ile yakın ilişkiler kuracaksınız. Sosyalleşme konusunda çok hevesli olabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak sizin için önemli olabilir, yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bu hafta arkadaş edinmek sizin için daha kolay diyebiliriz. Mevcut arkadaşlarınız, eşiniz ve ailenizle olan ilişkilerinizde de bir gelişme olduğunu görebilirsiniz. Özellikle akrep burcu kadınları kendisini anlayan ve anlayış gösteren bir dosta ihtiyaç duyabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status