Akrep Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık akrep burcu yorumunda bu hafta Venüs, aşk, para ve lüks gezegeni, eş, evlilik, anlaşma, sözleşme ve açık düşman alanından geçiyor. Bu, evlilik hayatınızı geliştirmek için iyi bir zamandır. Birbirinizi anlamak için birçok fırsat elde edeceksiniz. Eşinizin aklında ne olduğunu anlamasına izin verin. Hatalarını düzeltmeye çalışacaksın. Bu bir ilişkiden çıkmanın yanı sıra yeni bir tanesine geçmenin zamanı. Aynı olayları profesyonel ilişkilerde de göreceksiniz.

Güneş ve Merkür, iş, meslektaşlar, sağlık ve yükümlülükler için alanından geçiyor. Bu, işiniz için çok önemli ve karmaşık bir zamandır. Merkür, zeka gezegeni, iletişim ve mantıksal kapasite yavaşlama modunda ilerliyor. Yani, iletişiminize çok dikkat etmelisiniz.

Satış, iletişim ve elektronik alanlarından proje yapabilirsiniz. Bu süre zarfında çok fazla teknoloji kullanabilirsiniz. İş hayatında kararlılığınızı göstermeniz ve araştırmalar yapmanız gerekebilir. Acele kararlar vermeden önce başkalarının fikirlerini almanız faydalı olabilir.

İş ilişkilerinde bazı sorunlar olabilir. Açık fikir vermeli ve lütfen itici kelime öbeklerini kullanmayın. Aksi takdirde tatışmalar olabilir. İş arkadaşlarınız da çok fazla şey talep ediyor olabilir. Onlara karşı daha sabırlı olmalısın.

Sağlıkla ilgili sorunlar görülür, ancak bunlar küçük ve bu geçişin bir parçası olacaktır. Bu gezegen bu sektörden çıktıktan sonra iyi olacaksın. Sağlığınıza dikkat edin ve beslenmenizde sağlıklı yiyeceklere ağırlık verin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status