Akrep Burcu Haftalık Yorumu 19 Mart 2018 – 25 Mart 2018

Haftalık akrep burcu yorumunda bu hafta iletişim, konuşma, seyahat, akıl ve mantıksal düşünce gezegeni olan Merkür bu haftada yavaşlama moduna geçecek. Bu hareket iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar alanlarını tetikleyecektir. Merkür önümüzdeki üç hafta boyunca yavaşlama modunda olacak ve önümüzdeki üç hafta boyunca yukarıda bahsedilen tüm konularda bir gecikme ve aksilikler olabilir.

İşyerinde, iş ve meslektaşlarınıza karşı çok dikkatli olmalısınız. Kısa projeler alabilirsiniz ve bunlarda gecikme olabilir. Meslektaşları ile görüşmelerde şans görülür. Sağlık, beslenme, iletişim ve teknolojiden projeler olacak. Lütfen iletişim ve elektronik cihazlarınızla ilgilenin. Elektronik verilerinizi de kaydedin.

Güneş ve Venüs de kariyer alanına geçiyor. Özellikle Güneş iş ve kariyer alanına girdiğinde işlerinize daha fazla önem verebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza da çok fazla odaklanabilirsiniz. İlaç veya yeni bir diyet yapmak zorunda kalabilirsiniz. Güzellik konusunda da çok bilinçli olacaksınız. Reklam alanından projeleriniz olabilir. İş yerinde biraz tazelik olacak.

Pazartesiden perşembeye kadar, bazı şeyleri çok net bir şekilde göreceksiniz. Başkalarını kolayca okuyabilir ve herhangi bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Doğru karar verme ve karar alma becerileri için kendi duygularınızla temas halindesiniz. Arkadaşlarla ve aileyle sosyalleşmek her zamankinden daha önemlidir. Arkadaş edinme ve bir sonraki seviyeye yeni ilişkiler kurmaya gayret edebilirsiniz. Salı günü özellikle konuşma ve yazma, düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşma ve her türlü iletişim için iyi bir zamandır.

Ayrıca BakınızAkrep Burcu Mart 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar, güçlü bir refah ve uyum hissine sahip olacaksınız. Yakın ilişkileriniz de stres veya rahatsızlık olmadan sorunsuz bir şekilde sürecek. Bu hafta evde ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan keyif almanın tam zamanı olacak. Konfor, macera ya da değişimden daha önemlidir. Bu çeyrek ay, güç, üstünlük ve başarı veren bir yıldızla hizalanır. Ayrıca fikirlerinizi daha net bir şekilde dile getirebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status