Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (5 Ekim 2020 – 11 Ekim 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, kendinizi kendi sorunlarınız ve duygularınızda izole etmeye karar vermedikçe, hayatınızın ilginç ve dinamik bir döneminden geçeceksiniz. Hafta içi, yakın ve uzaktaki arkadaşlar ve akrabalarla seyahat veya toplantılar için uygun olacaktır.

Bu yedi gün boyunca planlarınızı ve önemli beklentilerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Su burcu burcunda doğan insanlarla ilişkiniz sizin için önemli ve olumlu yönde gelişecektir.

Hafta boyunca, huzursuz ve inatçı meslektaşlarınız veya müşterilerinizle ilgili olarak işte küçük denemeler yaşayacaksınız. Birisi sizi kasıtlı olarak bir çatışmaya kışkırtabilir, bu yüzden bu tür provokasyonlara dikkat edin.

Sevilen birinin sağlığı, bir doktora danışmayı veya özel bakım gerektirecektir. Daha ciddi veya ısrarcı olun çünkü bu semptomlar göz ardı edilmemelidir.

5 – 11 Ekim Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Akrep burcu bu hafta mali işleriniz, hafta boyunca her şeyin ayrıntılı olarak incelenmesi gerekeceğinden, dikkat gerektirecektir. Mali nitelikte bir mahkemeye veya yasal davalara karışırsanız, bu hafta kapanma olasılığı düşüktür.

Akrep erkekleri evlerinden, mülklerinden veya kendilerinin veya ailelerinin sahip olduğu diğer mülk türlerinden eşyalarla ilgili olarak çatışma veya muhalefet yaşayacaklar.

Akrep kadınları neredeyse her gün planlarını değiştirecek. Çeşitli yeni taahhütler ve koşullar nedeniyle toplantı ve toplantıları planlamak zor olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status