Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (23 Kasım 2020 – 29 Kasım 2020)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta seyahat planlarınızda veya başka bir bölgede yaşayan insanlarla hayal kırıklıkları veya değişiklikler yaşayabileceğiniz bir hafta var. Bu değişiklikler ne kadar küçük olursa olsun, onları bir kayıp, umudunuzun bir başarısızlığı veya bir plan olarak görme eğiliminde olacaksınız.

Hafta boyunca, kendi mali sorunları veya mali ihtiyaçları olabilecek kişilerle mali ilişkilerinizde dikkatli olun.

Bunların ilişkileriniz üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir.

Bu hafta boyunca bir hediye, satın alma veya edinmenin, para almanın ve daha fazlasının keyfini yaşayabilirsiniz. Bazı insanlar sizi nasıl mutlu edeceklerini bilir ve hafta boyunca ruh halinizi ayarlamak için mümkün olan her şeyi yapar.

Aralık ayında uygulanması dikkatinizi çekecek önemli vakaları planlamak için bu haftayı kullanın, çünkü şimdi sizin için beklenmedik veya yeni elverişli koşullar olacaktır.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2021 Yorumu

23 – 29 Kasım Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu burç altında doğan gençler için hafta önceden kestirilemez. Bu bir yanılsama, yanılsama veya entrikadan kaynaklanıyor olabilir. Yakın geçmişinizden gelen olaylar ciddi gerilim yaratabilir.

Akrep kadınları, aşırı duygusallık veya saldırganlık nedeniyle, aile için bazı önemli eylemlerin kaybolmasına veya yerine getirilmemesine neden olabilir.

Onları birçok sürpriz, beklenmedik olay ve deneyim beklediğinden erkekler hafta için önemli planlardan kaçınmalıdır. Yeni bir başlangıç ​​için hazırlıklı olun veya yeni bir fikre / plana başlayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status