Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (22 Şubat 2021 – 28 Şubat 2021)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta planlarınızı değiştirecek ve bazı umut ve beklentilerinizi karıştırabilecek haberler alacaksınız.

Bu olaylar asla endişeyle ele alınmamalıdır, ancak ileriye bakmak ve yeni koşullarda fikirlerin ve planların geliştirilmesini sağlamak.

Bu hafta boyunca belgelere, kişisel postaya veya telefona dikkat edin. Birisinin kişisel alanınıza bakma arzusu size ciddi baş ağrıları verebilir.

Hafta boyunca birçoğunuz bir doktora gideceksiniz ve bu büyük olasılıkla önceden planlanmış bir randevu olacaktır. Bir sorunu çözmek için bir devlet kurumunu ziyaret etmek mümkündür.

Genel olarak, bu tedavi için hayırlı bir hafta olacak, diş hekimi ziyareti, güzellik uzmanı ve diğerleri.

Bu yedi gün boyunca, beklenmedik bir şekilde bir sırrı açığa çıkarabilir veya geçmişinizden bir olay hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek, ancak hayat dersinizi daha değerli hale getirecek.

Akrep Haftalık Burç 22 – 28 Şubat 2021

Bu hafta, bazılarınız bir çocuğa yaptığı herhangi bir zararı karşılayacak beklenmedik bir maliyete maruz kalacaksınız.

Akrep kadınları, bazı tatsız görev ve taahhütleri çözmek ve sona erdirmek için bu yedi günün önemini anlayacaklar.

Erkekler, kendileriyle çelişen, artık ihtiyaç duymadıkları insanlardan veya başka bir nedenle duygusal olarak ayrılma eğiliminde olacaktır. Evinizin dışında yaşayan bir kadının tavsiyesi size zarar verebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status