Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (18 Ocak 2021 – 24 Ocak 2021)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta birçok kişinin ebeveynleri veya diğer yaşlı akrabalarıyla ilgili önemli bir bağlılığı veya özel beklentileri olacaktır. Bunlarla ilgili tahsilat mümkündür.

Bu hafta, hem yaşadığınız bölgede hem de başka bir yerde olması gerekiyorsa, bir nişan veya düğün için elverişli olacaktır.

Bu, mali işlerinizin gelişmesi için, özellikle tüm aileniz için önemli olanlar için hayırlı bir hafta olacak.

Bu, aile şirketi, aile yatırımları, aile mülkü satın almak veya satmak ve diğerleri için uygun bir dönem olacaktır.

Aşk hayatınızda, zaten yanlış anlaşılmalar veya başka karmaşık durumlar varsa, eylemleriniz onları yalnızca karmaşıklaştırabilir. Bir karar vermeden veya eylemlerinizle yeni zorluklar yaratmadan önce, mevcut aşk ilişkinizden ne beklediğiniz ve ne istediğinizi düşünmek iyi olacaktır.

Akrep Haftalık Burç 18 – 24 Ocak 2021

Bu hafta, bir kredi, finansal belge veya sözleşmeyle ilgili sorunların çözümünde tavsiye veya yardıma ihtiyaç duyacak kişilerle bir toplantı veya sohbet gerçekleştireceksiniz.

Akrep kadınları, parayla ilgili planlarını veya taahhütlerini gerçekleştirmek için iyi vakit geçirecekler. Balık burcunda, Akrep burcunda veya Yengeç burcunda doğan biriyle konuşmak çok faydalı olacaktır.

Bu yedi gün boyunca erkekler daha temkinli veya şüpheli olacak. İkizler, Kova veya Terazi burcunda doğan bir kişinin sözlerini ve eylemlerini güvensizlikle kesinlikle kabul edeceksiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status