Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Nisan 2021 – 18 Nisan 2021)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta, farklı insanlarla tanışmak için hevesli ve heyecanlı olacaksınız. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanlarla yapılan sohbetler, üzerinizde özellikle güçlü bir izlenim bırakacaktır.

Muhtemelen konuşmaları veya önerileri sizi heyecanlandıracak. Ancak, gerçeklikle bağlantınızı kaybetmeyin ve yalnızca gerçek yeteneklerinize göre hareket edin. Bu özellikle yeni bir iş, yeni bir iş ve daha fazlasıyla ilgili şeyler için geçerlidir.

Bu yedi gün boyunca, beklenmedik bir harcama olarak kaybedeceğiniz veya katlanacağınız parayla ilgili kısa süreli stres veya endişe yaşayacaksınız.

Bu hafta ateşli burçlar altında doğan insanların paranızla ilgili konularda tavsiyelerini almanız iyi olacak.

Hafta, ailenizle seyahat etmek için veya akrabalarınızı ziyaret etmeye karar verirseniz uygun olacaktır.

Bu, başka bir şehirden veya ülkeden bir partnerle nişan veya düğün için iyi bir zaman olacaktır.

Hafta boyunca hayatındaki olayları kayıp olarak kabul edecek bir kadına cesaret vermeye çalışın. Bu muhtemelen geleceği net bir şekilde görememekten kaynaklanacaktır. Gerçek şu ki, şu anda yaşadığı zorluklar, hayattaki gereksiz şeyleri ve kendisi için ne kadar önemli olursa olsun ve onlara ne kadar bağlı olursa olsun, açıklığa kavuşturacaktır.

Genç erkeklerin ve kadınların kişisel hedeflerine ve planlarına ulaşmak için bu yedi günden en iyi şekilde yararlanmalarına izin verin. Pek çok durum veya insan sizin tarafınızda olacak. Harekete geçirin ve aktif olun, çünkü katılımınız olmadan hiçbir şey olmayacak.

Akrep adamları duygusal ve zihinsel olarak dengesiz olacaklar, ancak bunun üzerinde çalışabilir ve bu tür depresif durumlardan kurtulabilirsiniz.

Kadınlar, belgeleri, sözleşmeleri ve diğer önemli anlaşmaları, mali konuları vb. Organize etmek için iyi vakit geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status