Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Ocak 2021 – 17 Ocak 2021)

Akrep burcu haftalık yorumunda bu hafta bir aile üyesiyle kendi evinizdeki bir toplantı veya akrabalarınızın çevresine gelecek başka bir önemli olay hakkında konuşacaksınız. Bazılarınız evinizde birkaç gün ziyafet çekecek misafirler bekleyebilirsiniz.

Kişisel burçlarınızdaki trendlere bağlı olarak aşk hayatınızda tatsız bir durum yaşanabilir. Bazıları için, ayrılık veya hoş olmayan gerçekleri ve eylemleri açığa vurmakla ilgili olabilir.

Bu hafta, ailenizdeki bir kişinin işinde beklenmedik olaylar veya değişiklikler getiriyor ve bu, duygusal ve dinamik konuşmalar için bir fırsat olacak. Hafta, yeni bir iş, ek eğitim veya yarı zamanlı faaliyet için beklenmedik bir teklifle hatırlanabilir.

Bu hafta size yardım edeceğine söz veren başka bir kişinin yardımına veya bağlantılarına güvenirseniz, tutmayan sözle hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Hafta boyunca, bir sağlık problemi veya stresli durumla nispeten hızlı bir şekilde başa çıkabileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: Akrep Burcu 2021 Yorumu

Akrep Haftalık Burç 11 – 17 Ocak 2021

Genel olarak, bu hafta geçmişinizden ayrılmak için daha fazla cesarete sahip olmanız gerekecek. Yeni yıl sizin için yeni fırsatlar açacak ve hayatınıza yeni insanlar girecek.

Akrep kadınları, işyerinde bir kadının zor, inatçı ve ikiyüzlü doğasıyla yüzleşecek.

Erkekler, kendilerine çok iyi bir başarı şansı verecek bir durum karşısında şaşıracaklar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status