Akrep Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

Aylık akrep burcu yorumunuzda bu ay, her alanda heyecan verici bir gelişme ayı sizi bekliyor. Önemli ve oldukça olumlu değişiklikler gelecek. İşleri değiştirmek veya taşınmak üzereyseniz, bu değişiklikleri korkmadan kabul edin. Bu ay cesarete açığız ve birçok şey daha iyiye gidebilir. Değişikliklerle nasıl başa çıkacağınız size bağlıdır.

Son ayların beklediğinizden daha çalkantılı geçtiğini düşünüyorsanız, esenlik anlarının tadını çıkarma zamanı. Doğada rahatlamanın veya kaliteli masajın keyfini çıkarın. Çevrenizdeki insanların dahil olabileceği zor yaşam durumlarından kaçının.

Aşk: Bu ay güçlü bir Mars’ın etkisi altındaki gücü ve enerjiyi hissedeceksiniz. Bu ay boyunca partnerinize daha fazla ilgi gösterme fırsatınız olacak. İhtiyacınız olan her şeyi tamamlayın ve partnerinizi küçük bir hediye ile memnun edin. Partnerinizle eskisinden daha sık romantik anlar yaşamaya çalışın. Ayrıca hafta sonu tatiline birlikte gidebilirsiniz.

Bu ay partneriniz yoksa içsel benliğinizi temizlemek, sonraki döneme göre daha rahat olabilmeniz için gereklidir. Kendine iyi bak. Ailenizin ayın ilk yarısında sizin tavsiyelerinize veya yardımınıza ihtiyacı olacak. Ancak sizden yardım istemekten korkabilirler. Arkalarından arkadaşlarınız hakkında söylediklerinizi bu ay izleyin. Bilmeyeceklerini sanma.

Sağlık: Tüm ay boyunca sağlıklı olacaksınız. Kanatlarınızı kırabilecek tek şey, iç rahatsızlığınızdır. Bu ay ruh sağlığınıza dikkat edin. Zihninizi kapatabileceğiniz bir masaj veya sağlık yaşamaya gitme zamanı. Bunu gerçekten hak ediyorsun ve iç dengeye kavuşacaksın. Bu ay esas olarak kendi iç enerjinizle nasıl çalışacağınızı öğrenmelisiniz. Ruh hali değişimlerini veya agresif problem çözme davranışlarını nasıl önleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sevdiklerinizin sağlığı ile de ilgilenmeyi unutmayın. Ayrıca vücudunuza yüksek dozda C vitamini verin ve soğuk havalarda yürümekten kaçının. Bu ay daha renkli desenler giymenizi ve gardırobunuzdan siyahı çıkarmanızı öneririz.

İş ve Para: Geçtiğimiz aylarda uygun olandan daha fazla çalıştıysanız, belgeleri sıralamanın ve temizlemenin zamanı geldi. Gerçek bir düzen hayranı olmasanız bile, postalarınızı sizin için kimse işlemez. Bekleyen bir elektronik postayı uzun süredir erteliyorsanız, bu mesajları yanıtlamanın zamanı gelmiştir. Artık beklememeli. Fikirlerinizi doğrudan patronunuza sunun, ancak becerilerinize dikkat edin ve utanmamak için sunumunuzu ve iletişim şeklinizi iyi düşünün. Becerilerinizi abartmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status