Akrep Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir?

İlgi, sadakat ve tutku onlar için çok büyük önem taşıyan 3 kelimedir. Bu sebepten dolayı bu üç kelimeyi ona yaşatırsanız ve hissettirirseniz onun her daim dikkatini çekmeyi başarmış olursun.

Akrep burcu erkeği size belli başlı sırlar verdiği zaman sırların yalnız ikiniz arasında kaldığını bildirmelisiniz. Verdiği sır ne kadar ufak olsa dahi eğer ki ikiniz arasında kalabiliyorsa onun için bir o kadar büyük önem kazanır ve siz özellikle onun için bu hareketiniz ile çok büyük bir dikkati elde etmiş olursunuz.

Asla cimri olmamalı onun için ne var ne yok harcamayı göze almalısınız. Emin olun bu hareket akrep burcu erkeğini size fazlasıyla dikkat edecektir.

Evet onun dikkatini çekmek istiyorsanız ondan asla ve asla bir şey saklamamanız gerektiğini bilmelisiniz. Ondan her ne kadar saklarsanız saklayın o elbet bir gün yolunu bulur ve eninde sonunda öğrenir. Fakat açık olduğumuz ve her şeyi söylediğin zaman kazanan her zaman siz olursunuz.

Fiziksel görünüme son derece önem veren akrep burcu erkekleri güzel olduğunuzu gördüğü anda bunu hemen dile getirecektir. Dile getirdiği anda bilmeniz gereken tek şey onun dikkatini bir kez daha kazanmış olduğunuz olmalıdır.

Her şeyi hemen unutmayan yapısı yüzünden onunla anlaşmak biraz zor olabilir. Bu sebepten dolayı özellikle onunla tartışırken kelimelerinize mümkün olduğu kadar dikkat etmelisiniz. Yoksa onun ömür boyu unutamayacağı bir şeyleri sürekli olarak dile getirmesine sebep vermiş olursunuz.

Bulunmuş olduğunuz yer ne kadar kalabalık olursa olsun onu gizliden izlediğiniz her zaman diliminde onun dikkatini kazanmayı sağlarsınız. Onun özel eşyalarını saygı göstermeyi öğrenmelisiniz. Ona göstermiş olduğunuz saygıyı size fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır. Özellikle ona sormadan eşyalarını kurcalamayınız.

Bakınız: Akrep Burcu Erkeği Romantik Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status