Akrep Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Bu burç erkeği tam bir yönetici rolü oynadığı için onun üzerinde baskı kurmaya çalışmamalısınız. Yönetilmeyi hiç sevmediği gibi en sevdiği şey de yönetmektir. Böyle şeyleri sevseler de kendilerinin her istediğinin yapılması onları sıkar.

Akrep burcu erkeği asla kolay kolay güvenmez. Şüpheci kişiliği ile sizi sürekli sınar. Bu güven testlerinden geçerseniz size daha bağlanacak ve sürekli sizinle olmak isteyecektir. Fazla konuşulmasından hiç hoşlanmazlar. Saçma sorulardan ve mantıksız davranışlardan nefret ederler ve o tarz insanlara tahammül edemezler.

Yalnızlığı sevdikleri için sürekli yanınızda olmasını bekleyemezsiniz. Akrep erkekleri için çekicilik ilk sırada yer alır. Onu etkilemek için mutlaka bakımlı ve çekici olmak zorundasınız.

Ayrıca akrep burcu erkekleri gizemli ve zor kadınlardan hoşlanırlar. Anlaşılması zor, kazanılması zor kadınları seçerler. Uğraşmayı ve incelemeyi çok severler. O yüzden eğer kendinizi açmak istiyorsanız sohbetlerinizde kendinizden ufak anekdotlar verin ve onun sizi çözmesini bekleyin.

Akrep erkeği göz temasından çok hoşlanırlar. Onun için göz teması çok önemlidir ve kadınlar ile göz teması kurarak onları çözdüklerini söylersek yanlış olmaz.

Maceraperest olaylardan büyük haz duydukları için kendileri de maceracı kişilerden hoşlanırlar. Bütün yaşadığı olaylardan zevk almayı ve eğlenmeyi bilirler. Cinsellik onlar için birinci sıradadır ve cinselliğe çok düşkündür bu nedenle yargılamadan yaklaşmanız gerekir.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status