Akrep Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Akrep burcu erkeği kolay kolay sevdiği kadını terk etmez. Onu terk etmesi için karşısındaki insanın çok büyük bir hata yapmış olması gerekir. Akrep burcu erkeği, sadakatsizliği ve yalanı asla affetmez. Bu ikisi dışındaki her şeye sevdiği ile göğüs germek için kendini zorlar. Hayatına kolay kolay kimseyi almaz. Güvenmediği bir kişi ile asla ilişkiye başlamaz. Fakat güvendiği ve hayatına aldığı bir kadın ile tüm ömrünü paylaşmayı planlar.

Akrep burcu erkekleri, sevdiği kadını çok büyük bir yanlış yapmadığı sürece terk etmez. Fakat kendisine saygısızlık, sadakatsizlik yapan ya da yalan söyleyen birini hayatından tamamen çıkartır ve hayatından çıkarttığı bir insana da bir daha geri dönmez.

Akrep burcu, bu konularda çok tutucu ve inatçı bir yapıya sahiptir. Kendince belirlediği bazı kurallar vardır ve bu kuralların dışına çıkılması kendisini rahatsız eder.

Akrep erkeği, sevdiği kadın ile ciddi düşünür ve bunu belli ederek yaşamına devam eder. Sizi terk etmiş ise onu geri döndürmeniz oldukça zor. Bunu sağlamak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Fakat size gerçekten çok aşık ise ve aranızda bir yanlış anlaşılma ya da akrep erkeğinin kabul edebileceği büyüklükte bir şey yaşanmış ise dayanamayıp size geri dönecektir.

Fakat gerçekten akrep erkeğinin kabul etmeyeceği bir yanlış yapmışsanız siz ne kadar özür dilerseniz dileyin ve pişmanlığınızı ne kadar dile getirirseniz getirin sizi ne kadar severse sevsin sevgisini kalbine gömer ve onu geri döndüremezsiniz.

Akrep erkeği, kolay kolay sevdiği kadını terk etmez. Eğer onu terk etmiş ise kendince bunun için haklı sebepleri vardır ve bu kararından onu vazgeçirmek oldukça zordur. Çok çaba göstermeniz ve kendinizi ona anlatmanız gerekebilir. Fakat bunun için her zaman size fırsat sunmayabilir.

Bakınız: Akrep Burcu Erkeği Çekici Midir?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status